Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy doboz cigi mennyire káros?

Egy doboz cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés

Vettem egy doboz cigit kipróbálás céljából. Szenvedtem mire elfogyott de úgy voltam vele ha már megvettem nem hagyom hogy porosodjon a polcon. Szerintem soha többé nem fogok rágyújtani, nagyon nem jön be. Olvastam hogy megállítja a mellet a növekedésben. Ez csak erre az egy dobozra is vonatkozik vagy a rendszeres dohányzásra? Mert őszintén megvallva nem szeretném ha a mellem megállna a növésben.

15/l



2016. márc. 20. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az összes cigire igaz .. és még több dolog is ami rosszabb... Többet ne cigizz. Hogy adták ki neked??
2016. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ennyit még elvisel a szervezet.
2016. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Miket olvas az ember!? Inkább hagytad volna porosodni..Többet ne gyújts rá légyszives! Akárki akármit mond! NEM EGÉSZSÉGES.Kérlek ne csináld újra.Egy anya kéri ezt!:-)
2016. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki azt írta,hogy ennyit elvisel az ember,az nem komplett..A rossz dolgokban ne adjunk már tippet,ha lehet!? Egy fiatal lányról van szó.! A gyerekednek is ezt javasolnád? Szép...
2016. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz 1 doboz cigitől.
2016. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak megijesztés az h a cicid megáll a növésben.. azért mondták h ne cigizz.


Egyébként is káros, ne csináld!

2016. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz tőle semmi bajod. :-)


Egyébként én cigizek, de valahogy mégis nehezemre esik felfogni, hogy miért szívtad el, ha nem esett jól? Én a helyedben eladtam volna kicsit olcsóbban valami dohányos havernak.

2016. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!