Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigit...

Milyen elektromos cigit ajánlanátok 10. 000 forintig egy kezdőnek? Később szeretném fejleszteni (porlasztó, akksi, stb) Kérlek írjátok le tapasztalataitok a ti saját magatok által használt terméknek! Nem vagyok nagy dohányos.

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Amit ilyen árkategóriában megvehetsz, azt fejleszteni nem fogod, legfeljebb egy teljesen új szettet véve. Gyűjts még inkább egy kicsit. Ha mindenképp 10.000 alatt kell, akkor bármelyik kis eGo, Evod-féleség megteszi, a félárú koppintások is. Ugyanazt a keveset tudják.


Bár hozzátenném, ha nem vagy nagy dohányos, és mégis e-cigit veszel azelőtt, hogy legalább megpróbálnál leszokni, akkor szerintem nagy hülye vagy. Nagy támogatója vagyok az e-ciginek, én magam is azt használok másfél éve, de csak azért, mert sajnos többszöri kísérletre sem tudtam leszokni, így végső elkeseredésemben tértem át. Poénból e-cigizni egyszerűen baromság. Addig szokj le a nikontinról, amíg könnyen megy.

2016. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Feke88 válasza:
10.000.-Ft-ból egy 1100mAh akksis szettet tudsz már venni, ami a kezdetekben elég lesz az átálláshoz. Keress rá 'Economy Protank Mini eVod 1100mAh'. Magyar boltban 6.042.- Ft. Mellé veszel egy 30ml-es lötyit és majd egy havi adag megvan a szettel együtt 10 alatt.
2016. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!