Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogy küzdöttétek le az...

Ti hogy küzdöttétek le az elvonási tüneteket, és mennyire erős volt? (cigi)

Figyelt kérdés
Persze a kérdés azok hoz szól akik már nem dohányoznak.

2016. márc. 20. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak túléltem. A sport segített levezetni a feszültséget. Semmit nem szívtam vagy ettem vagy ilyesmi helyette. Az első három hónap volt nekem nehezebb. Többször is iszonyú ideges voltam nagyon rá akartam gyújtani, de tudtam, hogy az illető meg fogja rajtam érezni, aki miatt abbahagytam így nem tettem. Helyette ittam egy tejeskávét. Ennek köszönhetően egyébként a kávé bevitelem a duplájára nőtt kb fél év alatt. Most épp arról próbálok leszokni.
2016. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 elwera ***** válasza:

Pár napig tic-tac-ot ettem cigi helyett, meg ilyen 2-3 liter vizeket ittam, megfájdult a hasam, és akkor bevettem nospát. Sokat pakolásztam is, mivel ideges voltam, és így a gép elé se volt türelmem leülni. Beállítottam háttérképnek egy cigicsikkes makro képet, amiben rúzsfoltos cigik is voltak, szal kicsit gusztustlan kép volt, ez volt a motivációm.


Aztán ahogy teltek a napok, elmúlt a hiány és teljesen lenyugodtam. Az első 3 nap volt a kritikus végülis, de ha addig kibírtam, akkor a többi napot már röhögve.


2 hét után már nem is gondoltam rá.

De már 2 éve nem dohányzok. A párom cigizett mellettem egy ideig, aztán átszokott az e-cigire, ő nem akar leszokni, pedig engem eléggé zavar az e-cigi szaga és kiabálok is vele emiatt, hogy cigizzen a konyhába, vagy legalább nyissa ki az ablakot, mert büdös.

2016. márc. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elwera ***** válasza:
Na, egy ehhez hasonló háttérképet raktam be, csak azt nem találom: [link]
2016. márc. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha jól értem 3 nap után enyhűlnek az elvonási tünetek.

Az alvással felkeléssel hogy voltatok?

2016. márc. 21. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem 3 nap, hanem kb 3 hónap volt olyan, hogy kb kapartam a falat idegességemben.

Így is túlsúlyos vagyok, szóval evéssel nem vezethettem le a hiányérzetem. Helyette lementem "futni", de amikor elfáradtam még idegesebb lettem, mert akkor még jobban esett volna a cigi, lepihenve.


Amúgy az e-cigi gőze zavar valakit? :D

Ilyenről még nem hallottam, de vicces. Sztem tökjó illata van. Koli társam e-cigizik, de én szinte élvezem, hogy ha hazamegyek akkor nem rántott hús szag van, hanem epres, vagy dinnés, vagy mittom milyen.


Meg elkisértem egyszer e-cigi boltba, na az durva. De még az is tök jó illatos. Viszont ott olyan füst van, hogy vágni lehet. :D

2016. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!