Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipások, milyen DOHÁNYT vegyek?

Pipások, milyen DOHÁNYT vegyek?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok, de belevágok. Tehát én ha bemegyek egy átlag dohányboltba milyen választékom van? És melyik márkát ajánljátok(amelyik a középkategóriába esik)? És kb. hányszori elszívásra való dohány van egy csomagban?

2016. márc. 28. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Manapság már nem kapni olyan jó régi dohányt amit dédapáink szívtak....Szerintem ne vágj bele a pipázásba mert csak vegyszert kapsz...Szívj inkább elektromosat.
2016. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: Hát azért csak kipróbálnám. Mindenesetre jobb mint a cigi.


Valaki, bárki, többiek mit ajánlotok?

2016. márc. 28. 12:23
 3/4 Józanparaszt ***** válasza:

Üdv!


Én Stanwell Melange-nál kötöttem ki. Kellemes aromájú, nem drága dohány. Még a Holger Danske dohányok között van egy-két érdekes, de a többi nálunk kapható dohány szerintem egy kalap szar.

2016. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Stanwell Melange-ra +1 tényleg nagyon finom és kezdőknek is jó dohány 2000-2200 ft 50 g. Egy tömetet számolj 2-3 g ba de például 4 gramm az már nagyon sok egy tömetnek, még ha igen nagy öblű is a pipa. Kissé off de ha tudsz szerezni akkor egy jóféle agyagpipát is próbálj ki, egyből érződnek az ízek, nem kell bejáratni.
2016. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!