Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipába lehet szeletelt...

Vizipipába lehet szeletelt gyümölcsöt rakni dohány és kő helyett?

Figyelt kérdés
Még nincs pipám, de majd szeretnék egyet, és dohányal használnám. Csak annyit, ha csak gyümölcs van benne semmi más az működik ad ízt, füstöt?

2016. ápr. 9. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. A saját pipádba azt raksz amit akarsz. Majd írd meg, milyen volt.
2016. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
Mi almával próbáltuk, nem igazán van füstje, de ha rákeresel a neten, akkor van aki nem adja fel, szóval kísérletezni lehet, ha találsz valami faszát, akkor írd meg itt is légyszi! :)
2016. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam többféle gyümölccsel is, a lényeg gyümik a jobbak. Eper, meggy, de én szerintem kővel nagyobb füstje van
2016. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lédús* előző voltam
2016. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak gyümölcsöt raksz bele semmi füstje nem lesz, az alap vp dohánynak is azért van olyan szép sűrű füstje mert melaszba van keverve

Tudom ajánlani hogy keverj a gyümölcshöz mézet, így lesz füstje mondjuk így se ér majd egy jobb vp dohány közelébe

2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!