Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigi gőze...

Az elektromos cigi gőze lerakódhat-e a tüdőben?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam azon hogy az elektromos cigi egészségesebb a sima ciginén mivel gőzt fújunk ki és nem füstöt de ekkor eszembe jutott egy másik kérdés "Ha gőzt fújunk az nem rakódik le a tüdőben?" Erre a kérdésre szeretnék választ kapni remélem tudtok segíteni.

2016. ápr. 17. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak a kémiai anyagok amik benne vannak, azok igen
2016. ápr. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ugy tudom, hogy az elektromos cigi mas uton mint a cigaretta, de ugyanolyan vagy megjobban karos. Ezen kivul sok baleset is tortenik

[link]

2016. ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Hülyeséget olvastál, ilyen kamu oldalakat törölném a francba.

Igen, lerakódik.

Pontosabban propilén-glikol illetve növényi glicerin gőzét lélegezzük be ami aztán lerakódik, viszont 3-4 óra múlva kitisztul.

Ahogy a kátrány és minden más amit az analóg cigarettával lélegzel be, csak épp a kátrány az lerakódik az érrendszerben IS ami azért nem könnyen tisztul ki. Kb. 3 nap ahogy én tudom.

2016. ápr. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gnoomage ***** válasza:
2# Ezt a sok baleset témát hagyjuk, hülyeség az egész nem kell bevenni... Én is használok fél éve és min 10 olyan ismerősöm használ min 1 éve akivel hetente többször találkozok, ha egy nagyobb fesztiválra gyűlünk 20-30 vagy több e-cigis is feltűnik és eddig egyetlen embernél se volt még sistergés se, nem hogy robbanás amiben meghalsz... Ezek vagy alapból kamu hírek, vagy olcsó kínai vackokról szólnak, de ha olcsó kínai vacakról van szó ennyi erővel telót se kéne venni, hisz az is felrobbanhat...
2016. ápr. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olcsó kínai akkuk miatt a telefonok, laptopok és minden készülék ugyanolyan veszélyes. Nem olyat kell venni és még van oldva a 'robbanas' veszely.
2016. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!