Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa használata?

Vízipipa használata?

Figyelt kérdés
A barátaimmal épp ma vettünk vízipipát,de nem érzek semmi ízt.Miért van görögdinnye íz ráírva,ha miközben semmit nem érzek?Nővérem szerint ízlelni kell,ő tudta,és érezte,de mi nem.Hogy kell úgy szívni,vagy mit kell csinálni,hogy érezzem az ízét?:)
2010. ápr. 6. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szívd, fújd. Szívd fújd:D
2010. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig ment. :D
2010. ápr. 6. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:

hát pedig nem nehéz :D


idővel csak rájössz :D

2010. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
8%
juuhhjj :) én még sosehh vizipipcsiztehm (: a csajokh szerint tök szupcsiííh de éhhn nem merem kipróbcsizniííh :$ (L) majd későbbh még lehhet vizipipcsizeekh and írcsizek ihhde de moszt mehk mert kell pancsi timeh hogy tisztcsi legyek :) puszcsiííh - csöcskehh by: szöszcsi ribcsyyhh (kujjwah)
2010. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez már íráás a javából xD
2010. ápr. 7. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
hát télleg az vagy amit írtál a zárójelbe XD
2010. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

próbálj ki valami nagyon erőset, mondjuk cseresznyéset, vagy mentásat. a mentásnak konkrétan lehet érezni a torkodon, hogy milyen mentolos. :) nagyon jó.

ha ezeket sem érzed, akkor valami gond van. :D


16L

2011. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lassan már 1 éve,hogy kiírtam a kérdésem,azóta már minden rendben. Rájöttem idővel,hogy nem gagyi dohányt kell venni,és annak már rendesen lehet érezni az "ízét". A mentásat már próbáltam,de nem jött be az íze. Most málnát akarok venni,de megpróbálom a cseresznyéset is mindenképp! :)
2011. márc. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!