Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ízesített dohányok/cigik...

Ízesített dohányok/cigik manapság milyenek vannak, melyik a jó? Gondolok főként különlegesebb gyümölcsösökre

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam régebbi kérdések között is, hogy ne kérdezzek olyat amit már megválaszolt valaki, de az utolso ilyen kérdés 2 évvel ezelőtti bejegyzés, engem meg az aktualis termékek érdekelnének! Előre is köszi
2016. máj. 8. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
amit szeretek az áfonyás
2016. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Djarumból van cseresznyés az elég jó,a Marlboronak is van most valami erdei gyümölcsös-mentolos verziója, chesterfield nek banános, meg marbiban van még ez az új fogalmamsincs mi lenne az de nekem ezekre a gyerek rágókra emlékeztet az íze, korábban a benson nak is volt gyümölcsös cigije de azt már nem szoktam látni. Multiban meg citromosat láttam de az borzasztó. Remélem segítettem :)
2016. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Marboronak van Vibe beyond (erdeigyümölcsös,lila pattintós), és Bright Beyond (narancsos és sárga pattintós).
2016. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuu a banános chesterfield jól hangzik! Djarumokat ismerem igen tényleg jók de az más árkategória... És dohányokról nem hallottatok mostanában amiknek jó az ítesítésük? Tilbury cherry vaniliat próbáltam de az nem jött be, domingóbol a mentol botrányos, a vanilliás abból viszont nem rossz de érdekelne hátha van valami nagyon tuti ;)
2016. máj. 9. 18:19
 5/5 anonim válasza:
Marlboro erdei gyumolcs es mango ezek nagyon jok!! Meg a dunhillnek vannak izesitettjei
2016. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!