Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen olcsó szivarokat ismertek?

Milyen olcsó szivarokat ismertek?

Figyelt kérdés
Tudnátok árakat is mondani ?

2016. máj. 12. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Maya (van belőle vaníliás, cseresznyés, 500Ft körül van 5 szál, szerintem nem olyan jó, de szívható), Handelsgold (szintén 500Ft egy doboz, de egy nagyon finom, minőségi szivarról beszélünk, az egyik szivaros blogon maximális értékelést kapott, van belőle vaníliás, cseresznyés, almás, barackos, csokis). Igaz, ezek szivarkák, szivar témában nem nagyon vagyok otthon, de komolyabb szivarokat szerintem nem érdemes dohányboltban venni a nem megfelelő tárolási körülmények miatt, hanem inkább kifejezetten szivararra specializálódott boltokban, pl. CigarTower. [link] ezt az oldalt ajánlom, itt mindent megtudhatsz a szivarokról.
2016. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!