Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb dohány ízű...

Melyik a legjobb dohány ízű e-liquid?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék tanácsot kérni e-liquid vásárlásban.

Jelenleg egy Nosmoke MLB dohányt használok,de nem igazán ízlik.Az utóíze furcsán édeskés,és az édesebb dolgokat nem szeretem. Az erősségével nincs gondom (18-as) kaparja rendesen a torkomat.

Erről beszélek:

[link]


Egy olyan dohány ízű e-liquidet keresek aminek nincsen mellékíze,vagy inkább egy kellemes füstös ízvilág jönne be nekem.

Érdekelne még egy jó és kellemes szívar izű liquid is.

Mystic Juice-tól a prime66-ot néztem,de nem tudom milyen lehet.



2016. máj. 13. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én négy gyártó 10-15-féle dohányízűnek csúfolt aromájának végigpróbálgatása után kettőt tartottam meg, és rendelek azóta is: FlavourArt Dark Vapure és Virginia. Nem mintha olyan jók lennének, de ezt a kettőt tudom hosszabb távon elviselni.


Sajnos mivel én se szeretem az édes, gyümölcsös, joghurtos, mentolos, kávés, csokis, pizzás, punciízű, kisf.szízű aromákat, kénytelen voltam megbarátkozni a gondolatta, hogy dohány, az pont nincs.


Amúgy nagyon változó, hogy kinek mi jön be. Egy hasonló cipőben lévő, jó dohányíz után kutató haverom kedvencétől (TPA Red Type) én szinte elhányom magam, ő meg az enyémeket nem szereti. Olvasom ezeken a fórumokon, webshopokon a leírásokat, véleményeket, kritikákat, de a mai napig nem tudok semmilyen következtetést levonni belőlük: tök lutri, hogy tetszik-e. Ki kell próbálni sokat, és akkor lesz 1-2 ami megfelel.

2016. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értelek. Esetleg amit én szívok Nosmoke MLB-t az próbáltad már? Mi a véleményed róla? Vagy a Mystic Juice prime66 az milyen lenne?


Nem feltétlen kell teljesen dohány íz,inkább a füstös íz ami jó lenne az ilyen édes íz helyett.

2016. máj. 13. 17:26
 3/7 A kérdező kommentje:

Bár ez nem feltétlen ide tartozik,de mivel még csak pár napja e cigizek észrevettem,hogy ugyanúgy jön fel a hurutos váladék,mint a sima analóg cigitől. Tehát számomra olyan mintha sima cigit szívnék,csak a végén megínnék mellé még folyékon gyümölcs cukor szirupot.


De ha dohány ízű ennyire nincsen,akkor valami szívar ízű lenne?

2016. máj. 13. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem próbáltam őket. De mondom, mások véleménye nem sokat számít, így az enyém sem. Tapasztalatom szerint dohányíz-témában a próba-szerencse módszer működik. Mindegyik aroma megosztó.


Sokkal nehezebb, mint az ilyen banános, fahéjas, stb. ízek, mivel azokat a szintetikus aromákat már évtizedek óta használja és tökéletesíti az élelmiszeripar, mindenki ismeri őket. Az égett dohány füstös ízét viszont azok az egészségtelen égéstermékek adják, amiket ugye pont elkerülni akarunk az e-cigivel.


A dohányos aroma-mixek így mind csak bénázgatva imitálják azt, és mindegyiknél kilóg valahol a lóláb. Az pedig egy személyes dolog, hogy az ízhibákból kit mi mennyire zavar. Én többnyire nem is tudom megfogalmazni, hogy mit utálok abban a 15 dohányaromában, amit próbáltam, és nem jött be.


A szivarízre ugyanez áll. Próbálgass. Ha van még a környékeden bolt, ami nem zárt be végleg, menj be gyorsan, szerintem így a végnapokban biztos megengedik, hogy kipróbálj amennyit akarsz, főleg ha a roló lehúzása előtt még pár üveggel el is viszel.

2016. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 -H.- ***** válasza:
100%

FA Virginiára én is adok egy pontot, bár én nem a kész lötyit szívtam, hanem aromából kevertem ki magamnak, de valóban elég száraz íze van. Nagyon hasonló ízvilág a Cowboy Blend is.

"Red Usa Mix" nevű lötyiket keress, azok általában nem túlzottan édesek. Én a kezdetek kezdetén Dekang USA Mixet és Dark USA Mixet szívtam, igaz, sokan műanyag ízűnek nevezik, szerintem ízre nem rosszak (inkább a minőségükkel van probléma, ezért nem szoktuk őket ajánlani).

Baker Flavorsnak van egy Cuban nevű lötyije, az sem rossz. Nem túl intenzív, nem is túl édes.

Mystic dohányos lötyik inkább desszertízekre hasonlítanak, mint dohányra.

2016. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a legjobb dohányos liquid.

Sokaknak túl száraz...

[link]

2016. máj. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,kipróbálom az ajánlott liquideket.
2016. máj. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!