Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy hívják ezt a mozdulatot?

Hogy hívják ezt a mozdulatot?

Figyelt kérdés

Múltkor haverommal 'cigiztünk' és megkérdezte, hogy kivel szoktam amúgy szívni és mondtam hogy haverommal. Erre megkérdezte, hogy shot-olni szoktunk-e. Mivel nem tudtam, hogy mi az, ezért megkérdeztem és ő a kezébe fogta a cigit, mintha ökölbe szorítaná, egy kört (viszonylag légmenteset) alkotott a kezével, az egyik végére rakta a cigit és mondta, hogy szívjak bele a keze másik végén. Tehát nem közvetlenül a cigit szívtam meg, és így nem kellett külön letüdőznöm a füstöt, hanem egyből tüdőbe szívtam.

Aztán mikor itthon utánaolvastam, hogy mi is az a shotolás, akkor meglepődtem, mert mi nem azt csináltuk.. Belegondoltam, hogy lehet beakart oltani azzal, hogy haverommal (aki fiú és én is az vagyok) szájból szájba fújogassuk a füstöt..

Lehetséges, hogy ő tényleg a fent leírt mozdulatot tudja a shotolásnak, vagy tényleg megakart alázni?


2016. jún. 9. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy mi az a shotolás, vagy meg akart-e alázni, de gyorsan használd ki ezt a negatív érzést és sürgősen szokj le a cigiről!

Így már vissza is vághatsz azzal, hogy elmehet a hülyeségeivel a sunyiba, mert te már úgysem bagózol, mert leszoktál!

2016. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!