Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen liquidek vannak a...

Milyen liquidek vannak a dohányboltba?

Figyelt kérdés

Még nem múltam el 18 de kéne liquid az ecigimbe. Netről rendelni nem akarok mert a szállítás árából veszek még 10ml liquidet helyileg. Tehát dohányboltba ha valakit beküldök liquidért nem néznek hülyének? Vagy ha én bemegyek attól még kiadják nem? Mert ugye nem dohánytermék szóval elvileg 18 alatt is lehet.

Kösz a választ :)


2016. jún. 13. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"Vagy ha én bemegyek attól még kiadják nem? Mert ugye nem dohánytermék szóval elvileg 18 alatt is lehet. "


18. életév alatt bent sem tartózkodhatsz a dohányboltba.

2016. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésedre válaszoltam te nagyon buta gyermekecske.

Ez a törvénybe van, nem én találom ki, 18. életév alatt nem tartózkodhat valaki a nemzeti dohányboltba. Mind egy hogy te csak egy rágót vagy egy üdítőt akartál venni, ha megnézik a személyid és látják hogy nem múltál el 18 akkor kiküldenek. Ezt eddig lehetett követni?

2016. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában szokásos ízek vannak, de fura beütésük van, nem olyanok mint a szaküzletekben volt.

A törvény szerint igenis dohányterméknek van titulálva, hiába nem az. A dohányboltba meg be sem engednek, vagy egyből kérik a személyit. Inkább küldj be valakit, vagy keverd Te az e-liquidet. Olcsóbb, és Te szabhatod meg milyen legyen az e-liquid, bár azt is érdemesebb rendelni. Gondolom nem akar az ember szaladgálni a patikába aztán meg a tesco-ba vagy ilyesmi üzletekbe hogy meglegyen egy hónapra a liquid alapanyag.

2016. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm:) A srácnak aki nem tudja használni a GYK-t üzenem, hogy törölje magát mielőtt bannolják <3
2016. jún. 13. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a kérdésedet, és a mocskolódó hozzászólásaidat előbb fogják.
2016. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!