Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet kapni pattintós cigihüly...

Lehet kapni pattintós cigihülyet a dohányboltokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Regota toltom magamnak a cigit, de a pattintós afányoás marlboro felek h visszafog csabitani ujra a sobozos cigivetelre... A kerdesem az hogy nem tudjatok lehet-e kapni pattintos huvelyt?
2016. jún. 14. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet kapni. ugyanúgy van gyümölcsös és mentolos pattintós is, de a gyümölcsösből nem tudom hányfélét lehet kapni.
2016. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, van hüvelyben is pattintós, én Marbi dohányt és hüvelyt veszek, benne van a dobozában a reklám, de csak a mentolosat reklámozza. Nem tudom, hogy áfonyásan is van-e. Az milyen amúgy? Mentás is egyen, vagy csak gyümölcs ízű? Kipróbálnám, de csak ha nem erős, mert a mentolt nem szeretem.
2016. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A mentol nem annyira izgat, inkabb az afonya de azert koszi! :) Fuu az afonyas irto jo! Probald ki szerintem, nem fogsz csalodni benne. Ugy van h az is duplapattintos, van benne egy iceball(mint a mentholos duplapattintosban) csak a masodik pattintas nem zold hanem lila, es az az afonya...
2016. jún. 14. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom elképzelni hogy olyan lehet, mint azok a kis aromás szivarkák. Holnap kipróbálom.
2016. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én áfonyás pattintós hüvelyről nem tudok, mentolos van vagy 6-8 féle (pattintós). Ízesített hüvely létezik még többféle ízben, de azok nem pattintósok, nálam almás meg erdei gyümölcsös ízben van a polcon, lehet létezik másfajta is.
2016. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszt, az erdeigyumolcsos szuperul hangzik! Markat tudsz ahoz mondani vagy valamit? De mindenestre ez nagyon jo hir!
2016. jún. 16. 00:59
 7/10 anonim válasza:
Frutta a márkája, 100 db-os, 525 Ft-ba kerül, az Alföld Tabac Kft. szállítja a dohányboltoknak.
2016. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most úgy felizgattál ezzel a gyümölcsös hüvellyel, hogy ma vettem egyet. 100 darabos Frutta márkájút vettem erdei gyümölcsöst, mindössze 160 Ft-ért. Nem tudom hogy lehet máshol 500 felett, mint itt valaki írta. A Marbi termékeket mindenhol ugyanannyiért veszem, de ezek szerint szabadárasak? No mindegy, kíváncsiságból vettem, nekem bejön, nagyon kellemes, nagyon enyhe aromája van, nekem pont megfelel, az sem jó, ha már túl émelyítő. Valószínűleg a pattintós márkásabbaknak biztos erősebb ízük van.
2016. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocs, most gondolkozok, hogy összekevertem a pattintós mentolosnak az ára 525, A Frutta valóban olcsóbb, azt hiszem 180.
2016. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A hüvelyek egyébként szabadárasak.
2016. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!