Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Így lebukhatok?

Így lebukhatok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és salynos dohányzok.A családom nem tud róla és most azon gondolkodom hogy ha en megfakfazok vagy elkapok valami virust es elmegyek haziorvoshoz o ra tud joni hogy dohanyzom en arra gondolok hogy ugye cigi tartalmaz katranyt es az a torokban is egy picit lerakodik. Lebukhatok?
2016. jún. 19. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
max a cigiszagoddal.
2016. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha elküldenek tüdőszűrésre tapasztalt orvos észreveszi.
2016. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira foglalkoznak veled, mint amennyire a helyesírásod és feltételezhető tanulmányi eredményeid körvonalazódnak a kérdésből, nincs mitől tartanod.
2016. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h Ennyi idő alatt kialakult volna a dohányosokra jellemző"karcos" légzés. Miota dohányzol?
2016. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
nincs olyan szülő, aki ne érezné a cigiszagot. Tudják, hogy cigizel nyugi. Arar várnak hogy bejelentsd nekik. MEllesleg gondolom 14 évesen nem dolgozol h vegyél magadnak cigit
2016. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3 kommentelő inkáb tartsd meg a véleményeidet válaszaidat magadnak ere én nem vagyok kiváncsi

5 kommentelő nem 100% hogy nem tudják és melesleg dolgozom igen is minden délelőtt kivéve vasárnap 1,2,4komentelőnek köszönöm a válaszokat

2016. jún. 20. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!