Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 évesen 1 héten kb.2 szál...

13 évesen 1 héten kb.2 szál cigi mennyira árt a szervezetnek ha egyáltalán árt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 00:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen árt, hogy milyen mértékben az sok mindentől függ. De mi ez hogy 2 szál? Miért van így meghatározva? Az a baj, hogy ez sajnos egyre több lesz és a végén rászoksz
2016. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok, és nem merek túlzásokba esni, ezért van az,hogy "csak" két szál...
2016. júl. 3. 01:03
 3/17 A kérdező kommentje:
És mitől függ? Mert szerezni szeretnék elektromosat leszokni arról a két szálról is. :D
2016. júl. 3. 01:03
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Jesszusom.. elég ritka az ilyen retardalt gyerek mint te (remelem).
2016. júl. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

13 évesen egyáltalán minek került a kezedbe cigi?

De egyébként meg szerintem 2 szálról úgy lehet "leszokni", hogy egyszerűen többet nem szívsz. Ennyi. Ha már ezzel is gondjaid vannak, akkor egyre többet fogsz cigizni.


Plusz gondolom ennyi idősen beszerezni se olyan egyszerű, hacsak nem a szüleidtől lopod pl. Szóval így meg aztán tényleg könnyedén "leszokhatsz" róla. Elektromos cigit is felejtsd el.


És a kérdésedre válaszolva, igenis árt. Fejlődésben lévő szervezet vagy. És egy szál cigi nyoma kb. 1 hét alatt tűnik el a tüdődből. Legyen eszed.

2016. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Második: Köszi szépen :D Az,hogy "cigizek" nem azt jelenti,hogy szellemileg visszamaradott vagyok. De hát mindenki magából indul ki.

Harmadik: Úgy került, hogy itt ebben a városban akik kint vannak,lógnak vagy bulizgatnak és 11-12-13-14-15+ évesek mind cigiznek... És egyáltalán nem nehéz beszerezni. Beküldesz egy nálad idősebb embert és egyszerüen megveszi neked. És mivel erősnek gondolom magam elszivom azt a három szálat ami van és többet csak akkor kerül kezembe ha valami olyan esemény van.....

2016. júl. 3. 01:34
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Elég szomorú, hogy van olyan felnőtt, aki ezt megveszi nektek. Főleg 11 éveseknek.


Én értem, hogy nem akarsz gáz lenni, de tönkretenni magad mások hülyesége miatt elég nagy butaság.

2016. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2016. júl. 3. 02:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Genetikától függ, ezért van hogy nem lesz mindenki tüdőrákos, de nem tudhatod milyenek a génjeid.

Életmódtól is függ, mert ha mellé mondjuk csak tesi órán mozogsz, amúgy sose + szarul is étkezel, akkor ez a 2 szál se kéne.

2016. júl. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Akkor most menőzni kell a cigi? Azért kell csak ennyi?

Elektromos cigi :D Hát szerintem a világon a leghülyébben nézne ki egy 13 éves kezében egy elektromos cigi xD Nem bántásból írom, de olyanoknak van elektromos cigijük akik évekig-évtizedekig cigiztek és le akarnak szokni :D + idősebbek.

Szerintem arról a 2 szálról is úgy szokj le, hogy nem szívod és kész. Még amúgy se vagy rászokva, akkor nem állnál meg 2-nél


Ne vedd bántásnak

2016. júl. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!