Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nos,12 éves vagyok és minden...

Nos,12 éves vagyok és minden nyáron cigizek ( 1 napon 1 szlat) hogy tegyem le? 12 F

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 18:23
1 2
 11/20 anonim válasza:
Miért kezdted el?
2016. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy kezdtem több mint 20 éve. Most már csak egy dobozzal szívok naponta, de volt olyan, hogy többet. Te most még dönthetsz, hogy tanulsz az én hibámból és leteszed, vagy elköveted ugyanazt a hibát amit én, és viseled a következményeit.
2016. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom,nem egészséges de csomó olyan ismerősöm van akik 30 éve szívják és semmi bajuk
2016. júl. 3. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
1 szál még nem lenne olyan vészes... ha nem 12 éves lennél... de ha tudsz uralkodni magadon akkor van esély rá, hogy nem szoksz rá, bár elég kevés mert amint 15-16 éves leszel elkezded szívni a dohányos haverjaiddal, később meg mikor már senki se lesz aki megálljt parancsoljon (szülő, iskola, stb.) rögtön észreveszed, hogy 1 dobozzal szívsz el naponta. :)
2016. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A cigi baromság ha el akarod cseszni az életed akkor jó úton haladsz jézus 12 évesen (és is annyi vagyok) és még cigi közelébe se voltam te meg már szívod... mi a jó abban hogy füstöt szívsz menj a gyártelepre az ingyen van xD amúgy simán tedd le, dobd ki foglald el magad valamivel mielött rászoksz a smoke weed everydayre.
2016. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

"Tudom,nem egészséges de csomó olyan ismerősöm van akik 30 éve szívják és semmi bajuk"


Ja, igen, még nincs LÁTHATÓ bajuk. A tüdejük végérvényesen tönkrement, ahogy az érrendszerük és a szívük is. Vegyél egy átlag dohányzót és egy átlag nem dohányzót, sétáljál fel velük 3 emeletet, aztán nézd meg a különbséget.


A tüdő és gégerák nem gyorsan öl. Szép lassan. Sokáig rejtve maradnak. Aztán amikor észreveszik, az esetek döntő többségében már régen késő. Valószínűleg nincs értelme műteni, mert rég áttétes már, de azért megpróbálják. Darabokat vágnak ki a tüdődből. Aztán természetesen ez nem segít, ezért gyorsan még megpróbálják a kemoterápiát, ami azt takarja, hogy radioaktív sugarakkal bombázzák a testedet, remélve, hogy a sugarak előbb ölik meg a daganatos sejteket, mint a tested többi sejtjét. Aztán ettől szépen kihullik a hajad, hányni fogsz, esetleg a fogaidat is elveszíted, mire rájönnek, hogy ez sem segít. Na ekkor már körülbelül úgy lefogytál mint egy csontváz, a wc-zés se megy egyedül, valószínűleg már magadtól lélegezni sem tudsz normálisan, minden egyes rohadt levegővétellel megküzdesz, gyakorlatilag élve fuldokolsz. Aztán egyszer csak eljön a várva várt halál és belefulladsz a saját véredbe.


Szerintem totál lényegtelen, hogy ez 20, 30 vagy 50 év dohányzás után következik be, mert piszok szar halál. Ha "szerencséd" van akkor egy szimpla agyvérzés vagy infarktus visz el, nem a rák. Összefoglalva: fizetsz azért, hogy egész életedben fizikailag egy zokni legyél és korán halj meg baromi sz..r, fájdalmas módon. Ja. Tök jó.

2016. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
12 es látszik hogy még nem szívtad mert látszik hogy mondod hogy haggyad csak abba mi olyan nehéz abban csak nem kell rágyujtani de elvonási tüneket mellett te is teljesen máskébb állnál hozzá
2016. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Előző vagyok bocsánat a 15 ösnek válaazoltam csak este van és megzavart a 12 éves cucc
2016. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Minden nyáron? Hány éve, 10 ?
2016. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
De ember, ezen mi a kérdés? Csak nyaranta szívsz és csak 1 szálat xd ez nem függőség, bármikor abba tudod hagyni, ezt tudod te is...
2016. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!