Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Buliban "partyciginek"mit...

Buliban "partyciginek"mit ajanlotok, milyen márkát?

Figyelt kérdés
Nem nagyon dohányzom csak igy buliba jól esik, szoval mit ahanlotok ami nem olyan eros Tehát egy buliba ellehet szívni 6 7szalat.....

2016. júl. 6. 14:42
 1/8 anonim válasza:
A haverokkal sörözés mellé?
2016. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint egyébként. Amilyet szeretsz. Most erre mit lehet mondani?
2016. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen pl sor melle barátokkal pont erre gondoltam... Nincs Nagy tapasztalatalom azért kerdeztem hogy milyen márkát vetessek..... Ugyanis dohanyboltba se tudok bemenni korulnezni na akor milyet ajánlotok? (elore is koszonom aki ertelmes válaszokat ad)
2016. júl. 6. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyengéből amilyet jónak találsz.
2016. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt se tudod milyet, de jól esik?

Akkor mi esik jól?

2016. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, most erre tényleg, mit lehet írni?

Szerintem mindenki más cigit szeret, és nem mindenkinek ugyanazt jelenti a "nem olyan erős" sem.


Pl. én szeretem a Lucky Strike-ot, és a kék az szerintem nem is erős, de nem mindenki szereti a Luckyt, mert van egy különös íze, plusz egy nagyon kezdőnek akár még erős is lehet a kék...

2016. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beméaz dohiba és megkérdezed, hogy gyengébb cigikből milyen van olyannak, aki csak buliban cigizik es majd ajanl valamit.
2016. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18 meg.... S
2016. júl. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!