Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miskolcon hol érdemes ecigit...

Miskolcon hol érdemes ecigit vásárolni?

Figyelt kérdés
Van esetleg ezzel foglalkozó bolt, vagy olyan dohánybolt ahol értenek a dologhoz? Vagy rendeljek inkább netről?

2016. júl. 18. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel foglalkozó boltok, megszűntek.

A dohányboltokban korlátozottak a választási lehetőségek. Nem épp a legjobb e-cigiket árulják ott, illetve az e-liquid is borzalom.

Szinte nem is tudnak segíteni, nem értenek hozzá. A legtöbb eladó csak a márkákat jegyzi meg és ennyiben ki is fogy.

Inkább internetről érdemes rendelni, mert ugye a választási lehetőség elég jó. A legtöbb oldal véleményez e-cigiket, tehát megtudod legalább hogy hány mAh-s az akksi, vagy akármi.

Egyedül a szállítás és a várakozási idő húzza vissza az embert, de az e-cigi választást nem szabad elsietni ha az átszokás a cél.

2016. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, esetleg még annyi, hogy ha én már kinéztem egy nekem tetszőt, és lehet is boltban kapni, akkor sem érdemes? Olyan szempontból kérdezem, mint pl garancia meg ilyesmik. (joyetech ego aio). Vagy a garancia központi, így mindegy hogy hol veszem meg magát a készüléket?
2016. júl. 18. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon van egy elég jó dohánybolt, ahol már komolyabb készülékeket is lehet kapni, és az eladónak is van hozzá némi sansza. A Széchenyi úton ha a Centrumtól gyalogolsz a Színház felé, jobb oldalon a legelső cigibolt. Az ingatlan hirdetések után talán a második, harmadik üzlet lehet.
2016. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miskolc, széchenyi u. 94.
2016. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!