Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok adalékanyagmentes,...

Tudtok adalékanyagmentes, minőségi cigarettát mondani?

Figyelt kérdés
A Djarum milyen? Esténként 1 szál, de akkor már valami minőségit szívnék.

2016. júl. 25. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
A Westnek van adalékanyagmentes cigije.Egyik ismerősöm azt szívja,állítólag nem büdös annyira és nem krákog tőle.Nem érti,hogy mások miért nem ezt szívják.. :) Pueblo-ból is létezik ,meg talán Acapulcoból is,bár ezek nem túl népszerűek.
2016. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A töltött cigi is adalékanyag mentes :)
2016. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom, de azert johetnek meg. Toltoset nem szeretnek.

Az a West milyen csomagolasban van. Hogy kerjem?

2016. júl. 27. 02:35
 4/12 A kérdező kommentje:
A Pueblo is jonak tunik. De kutatas kozben talaltam egy Yuma nevezetut. Az 100% bio, mindentol mentes. Ti lattatok mar olyat itthon? Ha igen, mennyiert?
2016. júl. 27. 04:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Westnek barnás csomagolása van,név szerint:Blue,rá van írva,hogy additive free.Pueblo-t lehet kapni,Yuma nincsen sztem Mo-on.
2016. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt találtam ,akkor ezek szerint lehet ,hogy mégis létezik itthon is,bár itt ír Winstonról is,ami adalékanyagmentes olyan pedig biztos ,hogy nincsen nálunk.

2016. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi! Én is azon az oldalon láttam.

A Westnek meg a Pueblonak milyen a minősége? Az adalékmentes azt jelenti, hogy csak 100% dohány, amihez nem adtak semmilyen vegyszert, nem permetezték, stb?

2016. júl. 27. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
A többiről nem tudok,sajna csak olyan ismerősöm van,aki a Westet szívja.Sztem azt jelenti ,igen,hogy nem adnak hozzá vegyi anyagokat.De nem tudom pontosan.
2016. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi!
2016. júl. 28. 04:54
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok. Én évek óta biovegán dohányt szívok. Azóta nem fáj a fejem és a gyomrom a cigitől, nem fulladok. Régebben a Domingo Naturalt szívtam, de ma már nem lehet kapni. Pueblo szerezhető be, ami jó minőségű. Van dobozos formában is. Más adalékmentes dohánnyal nem találkoztam Magyarországon.


Van egy, a témát érintő, jó kis cikk.


[link]

2017. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!