Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók! Ti dohányoztok...

Dohányzók! Ti dohányoztok bent a lakásban is?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy családban többen dohányoznak akkor már nem mennek ki emiatt, mert már úgy is mindegy? Vagy mindenképp kimentek arra a pár percre?

2016. júl. 26. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az erkélyen dohányzunk, lakásban soha.
2016. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimegyünk.
2016. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert berohad a lakásba a szag.
2016. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szag teljes mértékben befedi a lakást, egy idő után elviselhetetlen.

A füst lerakódik a plafonra, függönyre, falakra és mindenre amit ér. Ezért is sárgulnak a tárgyak.


Inkább kimegyek.

2016. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én a lakásban cigizek álltalában. Ne mondja már meg nekem senki, hogy hol dohányozzak...de ha közel vagyok az ajtóhoz akkot persze kimegyek. De nyitott ablaknál szívom (persze ha meleg van).
2016. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekem van még szép, hogy kimegyek.

Egyszer kaptam egy bútort bent dohányzóktól, ami iszonyatos sárga volt amikor letakarítottam csak lestem, hogy milyen más a szine.

2016. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még a szüleimmel élek akik egyrészt nem dohányoznak, másrészt nem tudják hogy én igen, úgyhogy a ház 50 méteres körzetében nem dohányzom. De! Ha lenne rá lehetőségem, akkor se tenném. Voltam már olyan buliban ami bentdohányzós volt, két órán belül meg lehetett halni a szagtól, negyedóránként szellőztettünk, végül az egész buli kiköltözött a teraszra. Reptéri dohányzószobában is voltam már, ahol elvileg profi légelszívó rendszer van, de ott is vágni lehetett a füstöt. Dohányosként is felfordul a gyomrom tőle. Azonkívül meggyőződésem hogy ha csak egy nemdohányzó is van, az összes dohányos hozzá kell hogy igazodjon. Értsd: messzebb megy, kimegy, átül hogy ne arra vigye a füstöt a szél, stb. Így aztán pláne elképzelhetetlennek tartanám a bentdohányzást.


+1 a csikket úgyis ki kéne vinni, az állott csikk a legbüdösebb az egészben, nincs az az isten hogy az az én házamban tartósan létezzen. Akkor meg el is szívhatom kint.

2016. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szülőkkel élek, akik nem tudják, hogy dohányzom. De! Mindketten láncdohányosok, kétlem hogy valamit éreznének az egészból, ezért kicsit lazábbra fogom. Persze akkor otthon nem dohányzom, ha itthon vannak. Vagy a belvárosban, vagy este, ha apám dolgozik és egyedül vagyok. A szobámban az ablaknál van az asztalom a számítógéppel, ott szoktam ellenni ezzel. Apám bent van mindig a zárt szobába, azért annak a helynek van már egy szaga.
2016. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a nemdohányzó szüleimmel élek, szóval értelemszerűen nem dohányzom a házban én sem. (egyébként az egyik születésnapomon megkértem őket, hogy rágyújthassunk a konyhában, mert ott ünnepeltünk, és vagy egy hétig büdös volt bent utána :D)

Nemsokára elköltözöm viszont, de a saját lakásomban sem fogok bent dohányozni, lemegyek majd vagy kimegyek az erkélyre.

2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a párommal éltem volt hogy a lakásban szívtuk, leggyakrabban amikor társaságot hívtunk, vagy ha nem akartunk esténként kimenni a hidegbe.

Rögtön szellőztettünk, tehát nem volt tragikus a dolog. De mióta már nem ott élek, azóta nem dohányzom bent.

a szüleimnél szintén nem, szerintem ki is rugdosnának a házból :D

Amikor tini voltam viszont volt olyan pár alkalommal hogy a szobámban szívtam, amikor nem voltak otthon a szüleim, de az csak a szabadságérzet miatt volt :D azt nagyon élveztem :D

2016. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!