Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől van ez? 8 éve dohanyzom....

Mitől van ez? 8 éve dohanyzom. Mostanaban ugyanazt a dohányt szivom jó ideje (toltom a cigit) es kb 3 napja eszrevettem hogy egyszeruen nem birom elszivni csak max félig, utana nem kivanom. Tobbszor probaltam leszokni de nem sikerult.

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a szervezetednek most lett belőle elege.
2016. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tul gyorsan szivod?
2016. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neem.
2016. aug. 7. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott lenni, hogy egy nap elszívok 22-t, másnap 11-et. Nem mindig kívánja ugyanúgy a szervezet. Attól is függ, hogy hol vagy és mit csinálsz. Pl. friss levegőn vagy munka közben jobban kívánja az ember mint otthon pihenve. Próbálj ki más dohányt amit még nem szívtál, aztán amíg ismerkedsz az ízével jobban is bírod szívni. Vagy szívd el a cigi felét, következő rágyújtásnál a maradékot.
2016. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugy szoktam hogy ketszerre szivom el. Egyebkent en ha pihenek jobban kivanom mint mikor elfoglalom magam. :) eddig ma 3 egeszet szivtam.
2016. aug. 8. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "szervezetednek most lett elege belőle/szervezeted ellenkezik"-mizéria már tényleg kezd felhúzni. Azt sem tudjátok, mit beszéltek-tisztelet a kivételnek. AZ emberi test nem úgy működik, hogy amit kibírt, egyszercsak hipp-hopp nem bírja, kész, bedobja a törülközőt. Van ezalól rengeteg kivétel, na a cigaretta pont nem ezek közé tartozik. :D

Az oka sokféle lehet.

Érdemes lehet átgondolni, történt-e mostanában valami, vagy régebbi dolog, amire ezidőtájt eszméltél rá. Legyen az akármilyen apróságnak tűnő valami, amit nem bírsz megemészteni.

Másik irányból a szervezetedben is bekövetkezhetett valamilyen változás, ami miatt rosszabbul bírod a terhelést, ezért egy kivizsgáláson érdemes lehet részt venned.

A korodat nem ismerem, az is előfordulhat, hogy nincsen semmi probléma, egyszerűen idősödsz, ezért nem bírod már úgy.

Minden jót kívánok! :)

2016. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23 eves vagyok. Koszonom szepen valaszod, ugy dontottem hogy inkabb nm szivom tovabb!

En is minden jot kivanok.

2016. aug. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!