Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A tüdőszűrés kimutatja a...

A tüdőszűrés kimutatja a dohányzást?

Figyelt kérdés
Nem szívtam még csak 2 szálat azt is csak buliban, szóval úgy gondolom hogy nem mutatja ki, de félek, hogy igen. A szüleim cigiznek szóval arra is rá lehetne fogni ha látnának elváltozást, hogy a cigi füstjét szívtam be? Köszönöm a válaszokat!:)

2016. aug. 7. 22:33
 1/5 freqvence válasza:
Szia! Ha találnak is valamit, bár én nagyon nem hinném azt ráfoghatod a passzív dohányzásra, az a két szál cigi nem oszt se nem szoroz a vizsgálat eredményére, nyugodj meg :)
2016. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ezt beugratásnak szántad...

A tüdőszűrő NEM tudja kimutatni a dohányzást, csak az általa okozott betegségek jeleit: krónikus hörgőgyulladástól kezdve a rákig. ( Ha valaki fiatal korban kezd dohányozni sokkal hamarabb és maradandóbb károsodásokat okoz, mert még fejlődik a légző rendszer is.)

2016. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrés azt mutatja ki, hogy van-e valamilyen elváltozás, betegség a tüdődben.
2016. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"2 szálat"

-..........-

Komolyan? Hány éves vagy? 9?

2016. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem fogja kimutatni.
2016. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!