Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el?

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Elsőre annyit szögeznék le, hogy nem szoktam minden nap rendszeresen dohányozni. Ha esetleg barátokkal iszogatunk, vagy nagyon nagyon stresszes napom van akkor rágyújtok egy szálra, ebből adódóan a múltkor is volt egy doboz a táskámba. Anyukám ki vett valamit a táskámból és a zseb amibe a cigit tartom el volt húzva, mikor én behúztam este. Ebből azért merek arra következtetni hogy észrevette, de azóta se szólt semmit. Miko a bátyám lebukott hónapokig nem szólt róla neki. Nekem se szól most, de jó lenne tisztázni vele. Hogyan kezdjek bele? Köszönöm előre is:) btw. tudok minden rosszat a cigiről, nem az a kérdés hogy leszokjak e vagy sem. Köszönöm:)

2016. aug. 14. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen és tömören:"Anyu, dohányzok néhanapján"
2016. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Üljetek le.És igy kezd . Figyelj anya el szeretnék mondani valamit .Mond el neki az igazat .A végén még mond .Ezt azért mondtam el mert nem akarok előtted titkolozni és tisztellek és szeretlek annyira hogy ezt elmondom.
2016. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha cigizik kinald meg...en is igy tettem mikor keri meglatott. Feltem h o mondja el. Aztan nem lett gond belole,nem szivtam tobbet elotte de tudta h cigizek,azota mar szivom elotte is.
2016. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyum nem cigizik:) koszonom a segitsegeket. Batyam tudja de nalunk mukodik az a testveri dolog hogy tiszteljuk egymas donteseit:) szerencsere
2016. aug. 15. 00:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Es esetleg arra valami tipp hogy miert nem szol hogy tudja? Mas barataimat egybol felhivtak hogy mi az a taskajukba stb. Nekem nem:D frusztralo :D
2016. aug. 15. 00:17
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Senkit nem érdekel. Úgy cseszed el az életedet ahogy akarod, és nehogy azt hidd már, hogy ettől olyan menő leszel.
2016. aug. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok az utolsó válaszolónak. Ez eddig a legszebb. :D jár a taps
2016. aug. 15. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem mikor megtalálta a táskámban rögtön szólt. Gondolom anyukád azt várja hogy vajon elmondod e neki vagy titkolózol tovabb. :) ne felj elmondani, hidd el csak addig nehez mig elkezded aztan mar jon :)

2016. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sikerült megbeszélnünk:D
2016. aug. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!