Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szegeden hol lehet 18év alatt...

Szegeden hol lehet 18év alatt cigit venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ejjelnappali meg ilyenek de konkretan valaki tudna nekem utcanevet is irni?

2016. aug. 17. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Sem Szegeden, sem Magyarországon. De a legtöbb civilizált országban sem lehetséges.
2016. aug. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs ilyen. De akkoris rengeteg 18ev alatti cigizik es nem igaz hogy mindenki bekuldi ismerőset a boltba.
2016. aug. 17. 02:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Es nagyon halas lennek ha valaki tudna segiteni.
2016. aug. 17. 02:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szegedi vagyok, de nekem is van egy biztos hely ahol az összes eladó kiadja. :D
2016. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Talán segít, ha elég vakmerő vagy :).

Múlt szombaon voltunk Debrecenben a Roncsban, és egy hirtelen ötlettől(no meg az otthon elfogyasztott alkoholtól) vezérelve németúl kértünk sört. Mindketten idén töltöttük be a 18-at, általában kérik a személyit(Itt meg pláne), de ez esetben nem volt rá szükség. Ha beszèlsz valami idegen nyelvet, akkor próbáld meg, sokat nem veszíthetsz :)

2016. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szegedi vagyok. Majdnem mindenhol kiadták eddig. Már elmúltam 18 de előtte is vettem és kiadták..elég ritkán kértek személyit.

Mondjuk az sem hátrány ha idősebnek nézel ki.

Nincs konkrét hely..elmész pár nemzetibe aztán valahol úgyis kiadják..ha kérik akkormeg aztmondod , hogy csak leugrottál cigiért nincs nállad semmi..aztán vagy elhiszik vagy nem.

2016. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolso kettőnek nagyon köszönöm a segitseget
2016. aug. 18. 17:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megkérsz valakit

Én is mentem be multkor boltba, csajszi kezembe nyomott egy ezrest elmondta milyen cigit szeretne :D

Visszajáró enyém maradt XD

2016. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves szegedi lakos vagyok és tőlem MINDIG elkérik a személyit!!! A munkatársaim azt mondták, hogy szerintük kb. 18-19 évesnek nézek ki. Szóval nem attól függ, hogy személyi nélkül odaadják-e a cigit, hogy hány éves vagy, hanem mennyinek néznek! :)
2016. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is attol fugg hogy hogy nézek ki. Multkor megpróbáltam de el kérték tolem a személyit, aztan ma megprobalom mashol hatha kiadnak.
2016. aug. 20. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!