Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinéztem magamnak 3 elektromos...

B. Tomi-RAMBO kérdése:

Kinéztem magamnak 3 elektromos cigarettát és mivel nem értek hozzá, segítséget kérek!?

Figyelt kérdés

ezt a 3 e-cigit néztem ki

(igazábol azt nem tudom hogy ezek közül melyik a lehjobb és melyik éri meg legjobban az árát)

- [link]

- [link]

- [link]


bármire nyitott vagyok az ajánlások terén is.



2016. szept. 4. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ego-ra szavazok
2016. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell.

Dohányzol, napi legalább 1 doboz elmegy, és váltani akarsz? Akkor AIO.

Heti pár szál gyenge cigit szívsz, és arról váltanál? Akkor a spinner.

Ökörködni akarsz a haverokkal meg a sok gőzzel? Akkor az iJust.


Szerintem a spinner már kissé idejétmúlt, pláne azzal a Helix patronnal. Az AIO viszont korszerű, két nagyságrenddel nagyobb élményt nyújt, mint az a spinner.

Az iJust egy más kategória, én nem is ajánlanám kezdőnek, bár van, aki szereti. Szóval szerintem AIO.

Amúgy kicsit drága ez a shop, ez a spinner messze nem ér annyit, mint amennyit kérnek érte.


Egyébként menj fel youtube-ra, keress rá arra, hogy "Darth vaper" (p-vel, nem d-vel). Az ő videói között találsz sok jóságot, AIO-ról is van review.

2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én kezdésnek ajánlanék neked egy Vision Spinner II-t,egy Mini Protank 3-al (1,5ohm-os porlasztóval).
2016. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!