Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigaretta sodrásra szeretnék...

Cigaretta sodrásra szeretnék áttérni, milyen fajta dohányt, filtert és papírt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg közép árban szeretném venni a dohányt (<1500) de ne kíméljetek drágábbakkal sem. Ha tudtok árat is írjatok mellé, előre is köszönöm szépen!

2016. szept. 5. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Dohány: Domingo-1280 (sima,vaniia,halfzware,mentol,light),Camel-1090 (sárga,kék), Marlboro ~1200 (touch,gold de itt sodrásra valót kérj!), Tilbury ~1100 (piros,sárga),Salsa ~1100 (zöld,vanilia,cherry), Golden Virginia -1730 de nagyon prémium cucc,. Ízre is, meg visszazárható a csomagolása is.


Papír kezdőnek: kék/zöld ocb,zöld smoking.Ha már jobban megy akkor fekete vagy fehér ocb.


Filter:Fekete ocb slim,swan slim filter,smoking slim filter ezek a cigi vége felé sem esnek össze így nem lesz annyira forró a füst.

2016. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2016. szept. 6. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Mifelénk az "alapszett"


Mascotte filter 120-150 dbos 300ft

Smoking papír, én jobban kedvelem a barna/szürke papírt, valaki a zöldet(olyasmi mint a gyári papír) 60-80 ft

Zöld domingo, ennek most nem tudom az árát mert már pueblot szoktam. :D

2016. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!