Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történne ha szívnék és a...

Mi történne ha szívnék és a rendőrök találnának nálam? FONTOS

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha szívtam volna, és rámhivnák a copsokat, és találnának nálam 1 gramm füvet? FIATALKORÚ vagyok. Nem történt ilyesmi, csak érdekel, hogy nevelőibe zárnának e, vagy mi lenne... Addig okés h bilincsbezárva elvinnének.. De utána? Börtön?! Köszi!
2010. ápr. 22. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elvinnének tökölre kapálni...nem huzamosabb időre csak amíg nem tudatosul benned, hogy hol a helyed:D meg lesz egy priuszod
2010. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor szívnál.
2010. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi! Ha olyan a rendőr még kérne is egy slukkot! Kevés mennyiség elméletileg lehet nálad vagy már a franc se tudja hogy van! Engem még nem büntettek meg! Egyszer volt ilyen akkor féléven át havonta vérvételre kellett járnom de az még 5 éve azóta változtak a dolgok!
2010. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok eszembe jutott közbe valami...:D egyszer egy haverommal akartunk szívni, odajött egy magát rendőrnek valló cigány forma...igazolvánnyal meg mindennel...haveromtól személyit kért, utána engem elküldött, hogy négyszemközt akar vele beszélni...a füvet ki kellett szórnia a földre, pofánb*szta, és elvette a telefonját A RENDŐR!!! a személyin levő adatok alapján meg érdeklődött a gyerek után, és tényleg azt tudta meg róla ami a valóság (felfüggesztettje van garázdaság miatt)

ezt a mai napig nem igazán értem...

2010. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha már bilincseverve elvittek volna például..az örsön ülnék.. mire számithatnék?
2010. ápr. 22. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Három órán át szokták ott tartani az embert.
2010. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elvisznek elterelésre.
2010. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ugy tudom lehetne választanod, hogy fizetsz vagy valami közmunka/szabadságvesztés (ezt a részét nem tudom annyira, de mindenki a 2.at választja szerintem) VAGY elmész egy fél éves drog ellenes felvilágosító/leszokató programra, amire be kell járnod, és akkor nem kapsz semmit. Hogy mennyiszer kell bejárni, azt nem tudom.
2010. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 gramm fű elvileg még a csekély mennyiség alsó határát nem éri el, bár ezt is vizsgálni kell, mert a csekély mennyiség nem azt mondja ki hogy mennyi fű, hanem hogy annak mennyi a THC tartalma. Fiatalkorú esetén ez egészen speciálisan alakul, ugyanis fiatalkorút sem közmunkára, sem pénzbüntetésre nem lehet kötelezni, főleg ha tankötelezett, tehát nem a 18. életév betöltése környékén áll. A rendőrség intézkedései között van az igazoltatás, őrizetbevétel mely nem lehet több 8 óránál, azonban 1 ízben meghosszabbítható.

Ha elkapnak abban az esetben is többféle variáció lehet. Ha beismered a fogyasztást, illetve hogy a megtalált mennyiség a tiéd, valószínűleg a rendőrség hivatalból lefoglalja a drogot, és feljelentést tesz ellened. Ha nem ismered be, akkor a rendőrségnek joga van téged elszállítani egy egészségügyi intézménybe, ahol vér illetve vizeletvizsgálatot hajtanak rajtad végre, akkor is, ha abba nem egyezel bele.

Fiatalkorút csak nagyon indokolt esetben lehet "börtönbe" zárni, de ez esetben is ugye speciálisan a fiatalkorúak börtönébe, javító-nevelő intézetébe.

A rendőrség ha lefoglalta a drogot és elvégezte rajta a vizsgálatokat akkor megküldi az anyagot az ügyészségnek, ahol eldöntik hogy mi legyen a további sorsa az egésznek. Mivel ez az ügyészen múlik, nagyon emberfüggő, hogy hogyan végződhet az egész. Lehet bíróság elé állíttat, de az is lehet hogy csak simán elhalasztja a vádemelést, és kötelez arra, hogy járj végig egy tréninget az elvonón.

Azonban a felsoroltak is csak nagyon sarkalatos példák voltak arra mi történhet veled, hiszen az egész a körülményeken múlik, ami az egész eseménysort figyelembe véve több száz variációban is végződhet.

2010. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de amugy a legegyszerűbb ha egyáltalán nem szívsz, vagy ha mindenképpen szívni akarsz, akkor meg nem közterületen vagy olyan helyen, ahol a madár se jár. ha meg mindenképpen emberek között akarsz, akkor meg próbálj meg a legtermnészetesebb módon viselkedni, no para. de inkább ne is szivj szerintem
2010. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!