Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltban kötelesek...

Dohányboltban kötelesek kicserélni terméket, ha annak minősége kifogásolható?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos nem.

Ha már leolvasta a vonalkódot, onnantól nem veszi vissza. Egyszer egy rossz cigit adott a hülye eladó, ki sem bontottam a cigit, visszavittem, de nem cserélheti ki...

2016. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az.Elektromos cigit vissza kell,hogy vegyenek.
2016. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vizipipa dohányról lenne szó, aminek ugyebár nedvesnek kell lennie, de ha egy régi dohányt adnak el nekem ami lejárt azzal nemtudok semmit sem kezdeni.
2016. szept. 24. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Boltja válogatja,de bontott csomagolású terméket sztem szinte kizárt,hogy visszavegyenek.Nem küldheti úgy vissza a központba.Elkárolni meg nem fogja,még akkor sem ha igazad van.A dohány szárazságát amúgy is elég nehéz bizonyítani.Egyébként dátum van ezeken,Hogy mikor gyártották?
2016. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még valami.

Kiszáradt dohány frissítéséhez ajánlottak a következő anyagok:

- méz: lehet bátran a dohányhoz adni nagy mennyiségben is

- glicerin: gyógyszertárban kapható, természetes anyag, bomlása során nem keletkezik különösebben káros anyag,viszont nem érdemes túl sokat tenni, inkább kevés-közepes adagot(talán 600Ft.körüli)

2016. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van blokk, amivel tudod bizonyítani a vásárlást, és valóban lejárt a szavatossága, amikor megvetted ( tehát kb aznap vagy másnap visszamész vele) akkor egy normálisabb helyen igen. Ha valóban neked van igazad, és nem veszik vissza, nyugodtan írd le az esetet a panaszkönyvbe, a blokkot tartsd meg.
2016. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!