Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Debrecenen belül hol a legnagy...

Debrecenen belül hol a legnagyobb az elektromos cigaretta kínálat?

Figyelt kérdés

Ha lehetséges, nem netről szeretnék rendelni, hanem először kézbe akarom venni. Láttam már pár dohányboltban, de csak pár darabot. Az érdekelne, hol van elég nagy választék!? :)

23L



2016. okt. 1. 13:29
 1/3 anonim válasza:

Nem dohányzok, de valamikor láttam egy e-cigi boltot a csemete-honvéd sarkon, ritkán járok arra, lehet megszűnt már

(nagy kék lcd kijelzőn írta h e-cigaretta)

2016. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első, az a baj, hogy mostmár nincsenek rendes e-cigi boltok, mert új törvényt hoztak, ami szerint csak dohányboltokban lehet e-cigiket árulni, de ahhoz meg sok sikert bárkinek, hogy eldöntse, hogy most akkor ebben a nemzetiben lesz-e e-cigi kínálat, vagy sem.


Kérdező, szerintem látogass meg pár dohányboltot, és még ha nincs is jó kínálat, azért kérdezd meg az eladótól, hogy nem tud-e olyan boltot a környéken, ahol van. Ha sehol sincs, akkor szerintem ne félj online venni, elvégre úgysem próbálhatod ki a boltban az e-cigit, azzal meg nem érsz sokat, ha csak úgy ott van a kezedben :)


Gyk-n sokat láttam ajánlva a Joyetech eGo AIO-t (meg az eladó is ajánlotta a nemzetiben), elvileg az alatt nem érdemes venni, mert az meg csak gagyi lesz. Az AIO elvileg olyanoknak jó, akik nem egyből tüdőre szívják, hanem először szájra, ha egyből tüdőre akarod, akkor vegyél egy modot (nekem Eleaf iJust S-em van pl.). Meg hát ugye ha tudsz angolul, akkor nézhetsz review-kat a modellről, ami tetszik, hogy el tudd dönteni, hogy tényleg jó-e az adott modell.

2016. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, épp a napokban vettem meg a Joytech eGo AIO-t, és nem bántam meg. Sokat kutakodtam a neten, és tényleg nagyon sokan ajánlották. :)
2016. okt. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!