Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok olyan helyett ahol...

Tudtok olyan helyett ahol Djarum "olcsóbb" mint a legtöbb helyen pesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék Djarumot venni, régen is vettem csak kicsit fura számomra hogy sok helyen 2500 Ft és én meghallottam már olyat hogy 2200 ért is lehet venni. Jó lehet azt mondani 300 Forint ember most ne akadj ki ezen az összegen. De szerintem a 300 Ftból lehet szerencsejátékot játszani, üdítőt venni, ételt venni.

2016. okt. 1. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a nem túl népszerű trafikokban találhatsz még 2200 körül.Ott még nem pörgött ki a 'régi áras'.Ne a legforgalmasabbakban keresgélj,központi helyen.
2016. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igy igaz, minden dohányáru kötött áras, de kisebb forgalmu helyeken akad meg régi zárjegyes és kötelező azon az áron adni, ami a zárjegyen szerepel.
2016. nov. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!