Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tehetem a legkevésbé...

Hogyan tehetem a legkevésbé károssá a dohányzási szokásaim?

Figyelt kérdés
Alkalmanként, főleg ittas állapotban dohányzom. Hetente akár havonta vagy még ritkábban, attól függ. Amikor dohányzom, akkor viszont 5-10 szálat is néhány órán belül. Hogy tehetném a lehető legkevésbé károssá? Legutóbb a gyenge cigaretta (narancs szofi, tudom van gyengébb is)+minifilter (kis kátrányszűrő eldobható szipka) kombinációt alkalmaztam. Mennyivel jobb a rendes szipka? Megérné e ezért beruházni eg e-cigibe (8-10ezer)? Az mennyire káros? Valószínűleg ha lenne egy nap mint nap használnám, így nen tudom milyen károkat okozna, az e liqidben lévő anyagok mennyire károsak (a nikotinon kívül). Jó persze az lenne a legkevésbé káros ha eggyáltalán nem dohányoznék, nem kell mondani! Részegen úgy se tudom megálni de akkor már okozza a legkevesebb kárt... szóval bármi tanács ezen kìvül, szivesen fogadom. Ja és ne mondja senki hogy rá fogok szokni mert nem, ha így lenne már évekkel ezelőtt megtörtént volna.(igazából nem is hiszem el hogy függőséget okoz de ebbe lehetőleg ne menjünk bele)

2016. okt. 2. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Adalékmentes dohányt (!) javaslok, barna papírral és szűrővel (tekert cigi).
2016. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik dohány adalékanyagmentes?
2016. okt. 2. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl.a Pueblo dohány,az adalékanyagmentes.
2016. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A függőséggel én is hasonlóan vagyok, "particigizni" szoktam, de napközben soha nem érzem úgy, hogy "hú, de csapatnék most egy cigit". E-cigiből itt gyk-n mindig a Joyetech eGo AIO-t ajánlják kezdőknek, meg a boltos is azt ajánlotta nekem (többek közt), az 10000-be kerül. Nehéz összehasonlítani, hogy mi károsabb: a ritka cigizés, vagy a gyakori e-cigizés, főleg mert az e-cigik még viszonylag újak, úgyhogy nem volt elég idő hosszútávú kutatásokat végezni, de az szinte biztos, hogy ugyanakkora használat mellett sokkal kevésbé károsak.
2016. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritkán gyújtasz rá és nem szívsz sokat.
2016. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!