Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miben jobbak vagy roszabbak...

Hufu77 kérdése:

Miben jobbak vagy roszabbak az alabbi e cigik? Melyiket erdemesebb megvennem.

Figyelt kérdés

Joyetech eGo AIO [link]

Eleaf Istick Pico TC 75 W/Melo 3 Mini Full Kit [link]

Kanger SUBOX Subtank Mini-C Starter Kit [link] . Vagy barmi jo otletet szivesen veszek :)



2016. okt. 3. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
egyik sem jó. ne cigizz. ennyi a lényeg :)
2016. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első egyszerű de bolondbiztos konstrukció, remek ár-érték aránnyal. Ez a legolcsóbb e-cigi, aminek már van annyi ereje, amennyi a legtöbb embernek kell. Én nagyon szeretem az enyémet (a 19 mm-es van meg), ezt szoktam a zsebemben tartani ha kimozdulok a kis mérete és súlya miatt.


A második a még mindig kis mérete ellenére egy jóval komolyabb, okosabb eszköz, és az árkategóriájának szintén a legjobbja. Ezt is imádom, pedig más, rosszabbnak tartott tankkal használom. Ez teljesítmény- és hőmérsékletszabályzást is tud, abszolút hibátlan kütyü. Arra figyelj, hogy ehhez még egy elemet is kell venned ami még kb. 3 rugó.


A harmadikról nem tudok véleményt mondani, mivel nem ismerem. Ahogy látom, ennek az árához is hozzá kell még számolnod egy elemet.


A lényeg, hogy az első kettővel egészen biztosan nem nyúlsz mellé, bátran megveheted őket.

2016. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!