Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen kezdtetek el cigizni?

Hány évesen kezdtetek el cigizni?

Figyelt kérdés
és 13 évesen mennyire "veszélyes" elkezdeni? vagyis pl. nem fejlődök ha rendszeresen cigizek?

2016. okt. 11. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé veszélyes mert hamar beteg leszel.
2016. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lúzer. Kassák Lajos 5 évesen kezdte. :)

Egyébként gusztustalan szokás, és igen büdös. Ha mindenáron pusztítani akarod magad, válassz olyan módszert, ami kevésbé zavarja a környezeted.

2016. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én bnőm is 13 éves, cigizik naponta par szállal, ő dolga...
2016. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

20 évesen, addig csak kocadohányos voltam (szombati bulik). :)

11 évig cigiztem és csak azért tettem le, mert terhes lettem. Ha nem leszek terhes valszeg sosem teszem le.

Most 40 éves vagyok, és ha nagyon felidegesítenek, még most is az az 1. gondolatom, hogy rá kéne gyújtani, pedig tudom, hogy a belem kihánynám tőle.

Szóval igazából dohányos vagyok, csak nem dohányzom. :)


Na gyerekeeek, látjátok? Ezért nem szabad dohányozniii!

Poén volt, semmi közöm hozzá.


Konkrét válasz:

Igen, lassabban fejlődsz, esetleg nem is éred el azt a fejlettségi szintet, amit egyébként elérnél. Magasság pl.

Kevesebb sperma termelődhet, nehezebben esel teherbe, a többit úgyis tudod (drága, egészségtelen, büdös, sárga fogak).

2016. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát remélem nem esek teherbe fiú létemre xd :o
2016. okt. 11. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:

A mondat első fele nem volt meg, mi?

:DDD

2016. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen veszélyes. És mindenki máshogy gondolná és leszokna ha nap mint nap látná a boncteremben amit én.


NE DOHÁNYOZZ!!! Tudom hogy ez nem válasz de életed egyik legjobb tanácsa


(orvostanhallgató)

2016. okt. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta, am igen veszélyes, de az hülyeség h megallsz a növésben, de az nem hogy tüdőrákot kaphatsz.
2016. okt. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én 13 évesen kezdtem el cigizni, most 20 vagyok, és napi egy dobozzal szívok....


20F

2016. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Roller99XD válasza:

Én 11 vagyok szeretnék cigizni majd, de a szüleim nem dohányoznak ezért nekemse szabadna de ki a f*szt érdekel. Én azt gondolom kb akkor kezdj el amikor már külön lakásban vagy házban élsz (De ha csak azért csinálnád hogy füstölj akkor inkább ajánlom a Vape vagy azbelfbar használatát:) az egéségesseb.ja és figyelj arra is hogy ha mindnképp akarsz dohányozni akkor kb maximum szerintem 6 szál lefyen a maximum.

(2023 november 12)

nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!