Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség kéne! Miért van ez?

Segítség kéne! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve apám ivott egy keveset, és adott nekem egy cigit, amit elszívtam. Először is, több slukkig köhögtem, de szerintem nem tüdőztem le, mert nem éreztem semmi ízt, vagy különleges érzést. Azóta éem hogy valami van a torkomon, de ha köhögök utána is ott marad, és a köhögésemen nem is hallatszik hogy esetleg hurutos lenne, vagy valami... Nemtudom mitől van ez, de már nagyon idegesít, és eldöntöttem hogy holnap veszek cigit (ugyan olyat (arany marlboro)) hátha akkor nem köhögök majd... De inkább a köhögésen segítsetek, nemkérek kioktatást arról hogy nem kéne elkezdeni. Szóval mitől lehet, és mit tudok tenni ellene?

2016. okt. 17. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit és tüdőrákos leszel....az arany marlboro amúgyis erős kezdésnek nekemsokszor ment a hasamtőle meghányingeremvoot
2016. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy.
2016. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit vegyek kezdésnek? Kék szofi? Narancs pall mall? Ezeken gondolkoztam még
2016. okt. 17. 19:28
 4/5 Balázs1550 válasza:
pld gyengét sárga szofit vagy sárga multit
2016. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt elb*sztam :DD egy buszsofőrt kértem meg hogy menjem be a trafikba, de nem akart, inkább adott a sajátjából ... Mármint adott egy limited gold marlboro-s dobozt, amiben azt mondta hogy sárga Camel van... Hát a tüdőm tegnap kettészakadt... De azért jó volt:D
2016. okt. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!