Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon köhögök a cigitől, le...

Nagyon köhögök a cigitől, le mondjak róla?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek??

2016. okt. 17. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem csakpár hónapig szívtam azt leraktam néha dzívok csakegy szálat havonta kb
2016. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyet szívsz? Lehet hogy túl erős előbb kezdd valami gyengébbel
2016. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Le.
2016. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne!
2016. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem emeld a dózist legalább a háromszorosára. Előbb utóbb elmúlik tőle a köhögésed. Utána már szinte nem is fogod kívánni a cigarettát.
2016. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem köhögsz, akkor is. Milyen kérdés ez?


Én eleve nem szoktam volna rá, ha már kérdezed, mit tennék.

Köztudott, hogy a dohányzás egészségtelen s más hátránya is van. Ha még érezhetően problémákat is okoz, pláne az látszik, hogy jobban jársz, ha leszoksz.

2016. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Maga az élet is egészségtelen, hisz halálhoz vezet! Nem a cigi a gond, hanem hogy nagyon gyenge a szervezetem. Ok, káros, én tudom! De nem hinném hogy károsabb az állandó stressznél! Nem ez lessz ami megöl az 100%! Az idegeskedés alatti mérgek felszabadulása ezerszer ártalmasabb a testnek mint napi pl. 8 db.cigi!
2016. okt. 17. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Válaszolnál az én kérdésemre?:) milyet szivsz?
2016. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Először a legerősebbel kezdtem! Kb egy hónapig nem volt köhögési tünetem. Még büszkélkedtem is vele hogy milyen jól bírom! Persze csak viccnek szántam! Piros Golen Gate- tel kezdtem. Aztán már kezdtem gyengébbeket venni. Most meg már nem is esik jól. Csak ugye inkább a cselekvés az ami szerintem számít! Meg egyfajta jelző eszköz! Pl munka után rágyújt az ember... mintha ki akarná fújni az aznapi gondokat... hogy nahh, ezen is túl vagyok!
2016. okt. 17. 19:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez leginkább ezektől függ:meddig szivtál mekkora adagot, hány éves vagy, mikor kezdted
2016. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!