Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigiseknek miért van mindig...

A cigiseknek miért van mindig több jogosultságuk?

Figyelt kérdés
Iszonyúan idegesítő, hogy például a munkahelyemen vannak olyan láncdohányosok, akik komolyan, fél óránként kimennek egy tíz perces cigiszünetre, és SENKI nem szól rájuk, soha senki. Természetes jelenség, hogy "ja, cigizniük kell, akkor menjenek nyugodtan!". Én meg közben egyedül, mint az egyetlen antidohányos az irodában, rohadhatok bent dolgozni... Mert ugye a cigisek nem egyedül, hanem csoportosan járnak cigiszünetre, továbbra se szól rájuk senki. Egy példával élve, már berágtam, hogy én egész nap bent sz*pok az irodában, úgyhogy kimentem én is az udvarra kicsit sétálgatni, motoromat bütykölgetni, nem maradtam kint tovább öt percnél se, már rám szólt a főnök, hogy mi a fenét csinálok én munkaidőben, azonnal menjek vissza az irodába. Komolyan, csak ha cigivel a pofámba megyek ki az udvarra, akkor van létjogosultsága a szünetemnek?

2016. okt. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van, miért nem mondtad meg a főnöknek akkor finoman, hogy mi a helyzet?
2016. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a főnököm a legfőbb dohányos... Neki aztán magyarázhatnék erről...
2016. okt. 19. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Hát mert a dohányosok, nem elég, hogy ilyen undorító szokásuk van, még pofátlanok is. Majd mindjárt jön ide egy csomó kikérni magának ezt. Először is inkább kérjék be maguknak, a lófuszt, másodszor pedig meg lehet nézni, mit csinálnak a közterekkel, parkokkal, biztos oda is a sok nemdohányzó dobálja el a csikkeket!
2016. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Legközelebb tarts a szádban egy cigit, csak ne gyújts rá. :D Nálunk szerencsére nincs ilyen.
2016. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem én ponzotlak le titeket, hanem gondolom a dohányosok :)
2016. okt. 19. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én amit észrevettem, hogy aki nem dohányzik az igenis le marad sok dologról. Ugye a dohányzóban nagyon sok barátság szövődik és ez is bosszantó. Mármint cigizés közben olyan témákról beszélnek amit egyébként nem.
2016. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát: néhány évtizedes távlatban mégis csak te állsz nyerésre :) Valamit valamiért.


Egyébként a nem dohányzó irodai dolgozók se kizárólag munkával töltik a napjukat, ezt azért kár lenne tagadni. Ettől függetlenül szerintem nyugodtan megmondhatod a főnöknek, hogy a dohányosokhoz hasonlóan neked is szükséged van rá, hogy időnként pár percre kiszellőztesd a fejedet, csak te friss levegővel, így jobb munkát végzel. Ha egyébként elvegzed a munkád és elégedettek veled, emiatt nemigen fogsz komolyabb hátrányt szenvedni. Ha meg egy f... a főnököd, keress más munkát.

2016. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!