Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E liquidnél hogyha a 70/30...

E liquidnél hogyha a 70/30 VG/PG a gőzbajnok, az 30/70 PG/VG az ízbajnok, akkor mivan 100%-os PG-t ízesítek, annak elvileg mégjobb lesz az íze, a 100%-os VG-nek pedig mégnagyobb a gőze?

Figyelt kérdés
szóval arra akarok kilyukadni, hogy érdemes egy ilyen 70/30-asat venni, egy olyat, vagy 2db 100%-osat?

2016. okt. 24. 00:00
 1/7 Lipton. ***** válasza:

Ugyan azt írtad le mind2 szer, a VG/PG nél!

Lehet azt saját magadnak is keverni, így magadnak állítod be az arányokat.

70/30 VG tobbletű a legjobb szerintem.

2016. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ó bocsánat, tényleg elírtam, a 2.-nál nem kellett volna megcserélnem a számot.

De remélem hogy a lényeg leesett, netről szeretnék rendelni, és úgy ízesíteni aromával, gondoltam akkor kipróbálom úgy hogy mondjuk 100ml-et rendelek mindegyikből és kipróbálom

2016. okt. 24. 00:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Latom kimaradt a kemia ora. A tomenyseg nem osszeadodik, hanem kiegyenlitodik. Szvsz ha osszeontesz 3%os ecetet 12%ossal, akkor az nem 15%os lesz....
2016. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt tudom, ennyit azért még tudok.

Arra voltam kíváncsi hogy ha a 70/30-as az gőzbajnok vagy ízbajnok, akkor a 100%-os az még gőzbajnokabb/ízbajnokabb?

2016. okt. 24. 13:02
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval hogy vegyek-e egy ilyet egy olyat, vagy egy egy 100%-osat, ha az jobb (ez lenne a kérdésem, hogy jobb-e?)
2016. okt. 24. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak PG-vel szerintem túl híg lesz a lötyi és előfordulhat, hogy kifolyik a tankból. Attól még vehetsz és kipróbálgatod, max összeöntöd a 100%VG-vel és lesz egy 50/50-es alapod.


Kevés embernek, de van, hogy a PG allergiát okoz, ezt is vedd figyelembe. +az aromák legtöbbje is PG-ben van oldva.


100%VG leginkább felhőköpködésre való valamilyen subtankkal (vagy ha allergiás valaki a PG-re). Viszont ez önmagában annyira sűrű (főleg télen), hogy egy mezei szájból tüdős kazánt, nem biztos hogy kellőképp ellát liquiddel.


Remélem tudtam segíteni.

2016. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lipton. ***** válasza:

Én azt mondom, hogy vegyél egy 70/30-as VG többletű alapot, a neked megfelelő nikotin erősséggel.

És úgy ízesítsd.

2016. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!