Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi választásban kérnék...

E-cigi választásban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Olyan 20-23ezer forint környékén keresek e-cigit az Istick TC40W-os akkumulátort néztem ki és ehhez kéne nekem porlasztó csak nem tudok választani. Csak a szájból tüdőbe kivitel jöhet szóba. Esetleg ha tudtok jobb akkumulátort meghallgatok mindenféle ötletet.

2016. okt. 28. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt venném:


[link]


a Pico jobb mint a 40W minden szempontból. De külön kell hozzá 18650-es akksit venni, ami 3 rugó magyar oldalról. A tank szintén korrekt. Csomó féle porlasztó jó bele, Triton, Atlantis, Ccell, Super Tank, ezeknek nagyon sok változata van, meg kell találni ami neked tetszik. Mivel szájból tüdőbe akarsz, én 1 ohm körül keresgélnék. Ha hőmérsékletszabályzás kell (és miért ne, ha már egyszer tudja a mod), akkor nikkel, titánium vagy SS (rozsdamentes acél) porlasztók közül válogass.

2016. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lipton. ***** válasza:

40W felejtős, pico tényleg nem rossz, de a Melo az nem szájból tüdős tank!

Ha beépített aksisat akarsz akkor ott van az ipower80, szintén TC-s készülék, és hibátlan, 5000mah aksi.

Szájból tüdős tanknak legjobb a kayfun v3 mini, felújítós, hibátlan tank.

2016. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se a Melót ajánlom bár kicsit túl van lihegve ez a MTL kérdés, szűkre veszed a nyílást és beraksz egy ilyen old school 1.8-as Nautilus jellegű fejet ami szintén szűk, nyilván jó lesz szájból tüdőre. Akkor a TC ugrik, dehát MTL-hez amúgy is minek.


Mondjuk 38 dolcsiért én megvenném egyben mert a Pico tényleg kva jó, a Melót eladnám és vennék egy Subtank minit. A Kayfun is fain de az egy huszasba nem fog beleférni csak ha klónt veszel.

2016. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lipton. ***** válasza:
14-15 dolcsi a klón, ha jól emlékszem, és abból a klón is elég jó! :D
2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!