Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ért valaki az ecigihez?

Ért valaki az ecigihez?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy vettem egy ecigit, és amikor szívom feljön a liquid is. Mi lehet vele a probléma?

2016. okt. 31. 11:18
 1/2 anonim válasza:

Sok féle probláma lehet. pl.:

-Túl híg likvid

-Túl erősen szívod

-Nem elég erős az akksid a patronhoz, tehát csak felmelegíti a likvidet => hígabb lesz, és lefolyik oda, ahol a levegőt kapja => szíváskor a levegővel, gőzzel együtt fel jön a likvid is.

Ha híg a likvid nem nagyon tudsz vele csinálni semmit, veszel másikat.

Ha erősen szívod... szívd gyengébben

Ha ez a gyenge akksis dolog van akkor szétszeded az ecigid, úgy hogy a patront leveszed róla, mintha töltenéd, és ott a csatlakozót kitakarítod szépen. Ki szeded belőle a porlasztót is és vékonyra feltekert papírzsepivel kitakarítod azt a csövet, ami a patronod közepén van és fontos, hogy ahonnan szívod az lefele legyen végig mert kifolyik a lötyi. Miután szépen kitakarítottad minden ilyen helyen ahol nem kéne levesnek lennie, utána szépen összerakod, és utána szépen lassan szívod. És nem erősen

(Nekem ezek szoktak vele lenni, és ezek a megoldások segítenek rajta. Lehet hogy nálad 100%-ig nem fog megszűnni a probléma, szerintem ez minden eciginél más)

2016. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. okt. 31. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!