Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valakinel esetleg voltak...

Valakinel esetleg voltak ilyen tunetek?

Figyelt kérdés
Na szoval leszoktam a cigirol lassan 1 honapja.. Es azota idegbeteg vagyok mindenen hamar felhuzom magam meglepodok magamon hogy hulyesegeken igy kiakadok meddig fog ez tartani mer nem akarok visszaszokni es nem is hianyzik ez az egyetlen ami zavar..

2016. nov. 9. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára jobb lesz.
2016. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat nekem ilyen problemam nem volt most oszinten megmondom. Biztos, hogy ez a cigi hianya miatt van?
2016. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen... Meg csak 21 éves vagyok 16 évesen szoktam ra a cigire.. Nem emlekszek hogy elotte ilyen lettem volna
2016. nov. 10. 07:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt az idegbetegséget, a leszokás okozza. Magyarul: Elvonási tünet.

Van akinél egyáltalán nincs, van akinél pár hét és elmúlik, de olyan is van, akinek élete végéig megmarad. Az én apámnál, élete végéig megmaradt ez az idegbaj. Bele is halt szegény.

2016. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kénytelen leszel rágyújtani.
2016. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
32%

Én kb. 2 hétig birtam cigi nélkül, teljesen lehangolt kedvem volt mindig, semmire se tudtam koncentrálni, akárki szólt valamiért nagyon ideges lettem, reggelente úgy köhögtem hogy levegőt is csak kapkodva tudtam venni.

Na és akkor meguntam az egészet, rágyujtottam egy szálra és az első szívás után olyan érzés tört rám mint ha újra életet leheltek volna belém.

Azóta is dohányzok 12 éve napi 1.5-2 doboz.

Én szeretek cigizni és nem érdekel mi lesz velem 50 évesen, ebben a szemét világban nem szabad mindent megvonni a szervezettől

2016. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ami meg jól esik, azt meg tudjuk, hogy nem árt. Mondjon bárki bármit.
2016. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát sziasztok!

Mar elmult nem gyujtottam ra 1 hónapja es sokkal jobban erzem magam puszi

2016. nov. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!