Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek lehetek 15 évesen...

Szerintetek lehetek 15 évesen tüdő, vagy gégerákos?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve dohányzom, és napi 5-6 szálat kb. Eddig is köhögtem néha tőle, de már egy pár napja úgy kelek fel, hogy semmi bajom, majd rá egy fél órávak kb, elkezdek köhögni, de nagyon. Utalhat ez rákra?

2016. nov. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, de a dohányzással feltétlenül felkel hagyni. Lehet csak irritációról van szó, ezért a köhögés. Hagyj fel a dohányzással és ha így sem javul, ki kell vizsgálni az okát.
2016. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
17 éves vagyok kb 14 éves koromtól cigizek rendszeresen napi több mind egy doboz és semmi bajom de elötte is cigiztem csak nem rendszeresen. Nem hiszem ,hogy 1 év alatt rákos lennél főleg napi 5-6 száltól
2016. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

32 vagyok régen volt h egy nap két dobozzal szívtam el, leszoktam de a köhögés megmaradt, szintén reggel jön elő meg evés és ivás után(olyan erős köhögés h néha meghánytat, ilyenkor nyugtató és hidegvíz segít). Voltam mindenféle vizsgálaton, rák nincs szerencsére, viszont rosszul záródik a gyomrom vagy mi, ezért néha refluxom van, másrészt pedig a légcsövem nyálkahártyája van megvastagodva. Ez a kettő okozza a köhögést.

Na szóval te még érzékenyebb vagy a cigire, úgyhogy szerintem is szokj le, a biztonság kedvéért vizsgáltasd ki magad mert az nem árthat, és leszokás után még valószínűleg sokáig megmarad az erős köhögés úgyhogy minél hamarabb szokj le.

2016. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!