Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 és fél hónapja dohányzok,...

3 és fél hónapja dohányzok, napi 10-12 szál cigit szívok el, lehet, hogy rászoktam?

Figyelt kérdés
Júliusban kezdtem dohányozni napi 1-2 szállal agusztusra már napi 10-12 szál cigit szívok el de tegnap este elfogyott ma nincs és csak kedden lesz újra. Mindegy, a lényeg, hogy dél körül kezdődött és folyamatosan erősödik az érzés, hogy rá akarok gyújtani erős hiányt érzek a cigi után ingerült nyugtalan vagyok. Szerintetek csak beképzelem, vagy rászoktam a cigire? Mi lesz keddig ezek a tünetek erősödnek/csökkennek?
2016. nov. 20. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Bebeszéled, mert csak egy hülye kis pózer tini vagy.
2016. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet rászoktál pár nap múlva jobb lesz.
2016. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem gyújtasz rá, akkor pár hét múlva elmúlik, elvileg örökké.

Vagy ha rágyújtasz, akkor azonnal, viszont ha megint ilyen lesz, akkor megint ingerült és nyugtalan leszel.

2016. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Dehogy szoksz rá ennyi idő alatt. Én 4 éve cigizek napi több mind egy dobozt elszívok de ha akarnám nem gyújtanák rá és nem érzek késztetést se rá.Nemrég voltam 10 órát fogdán semmi bajom nem volt pedig nem gyújthattam rá.
2016. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _Jessy_ ***** válasza:
#4 Próbáld ki 10 napig.
2016. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Igen
2022. dec. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!