Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14évesen nikotinmentes e cigi?

14évesen nikotinmentes e cigi?

Figyelt kérdés
Sok osztálytársam e cigizik és arra gondoltam veszek én is egyet! 14 évesen a nikotinmentesnek van valami káros hatása ? Milyen készüléket ajánlotok ?

2016. nov. 21. 00:38
 1/4 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
100%

Szia


A cigaretta lényege a nikotin, attól a ponttól, hogy nikotinmentes, csak a divatot szolgálja. Tehát én azt tanácsolom, hogy azért mert az osztálytársaidnak van, neked még nincs szükséged rá. Gondolj bele! Mégis mi értelme van? Lehet, hogy 14 évesek körében feljebb csúsznál a hierarchiában, viszont az utcán csak kinevetnének, illetve a felnőttek egyáltalán nem vennének komolyan. Semmifélét nem ajánlok.

2016. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még semmit.
2016. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első: Az ecigi nem cigi,sokan vapelnek nikotinmentes liquiddel,csupán az élvezetért,gőzért. Komolyabb káros hatása nincs,de szerintem várj még 2 évet,14 évesen még fölösleges.
2016. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról hogy nehéz lesz beszerezned a tartozékokat mert dohányboltba nem engednek be.. és nem olyan egyszeru bekuldeni valakit mint cigiért
2016. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!