Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pontosan mit jelent az, hogy...

Pontosan mit jelent az, hogy dohányfólia?

Figyelt kérdés
Többen is ajánlották, hogy cigaretta helyett szivarkát szivjunk, mert nincs papirja, ami kátrányt bocsájtana ki. SZétbontva egy kék sláger szivart, papirburkolatra bukkantam a dohánylevél boritás alatt. Később utánanéztem, a gyártó hivatalos honlapja szerint ez nem papir, hanem un. dohányfólia. Arra, hogy ez mit jelent, és hogyan készül, sehol nem találtam választ. Tudom, hogy vannak minőségibb szivarkák is, de engem kizárólag a füstszűrősek érdekelnek. Tehát, mi is ez a dohányfólia?

2016. nov. 26. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
"A dohányfólia porrá zúzott dohányból készül, különféle anyagokkal összekevert és összeragasztott, papírhoz hasonló, barna színű anyag."
2016. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!