Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » EVOD USB led villog?

EVOD USB led villog?

Figyelt kérdés
Egy EVOD usb típusú ecigim van aspire bdc porlasztóval és rendeltem hozzá aspire bdc kazánt. Kicseréltem eleinte működött is (10 perc) de aztán csak a led villogott az akumlátoron. Lehetséges hogy hibás a kazán? De akkor miért működött eleinte? Nem tudom mi lehet a problem, a segítségeteket előre is köszönöm!!

#villogás #Aspire #e-cigaretta #evod usb #aspire bdc kazán
2016. dec. 9. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerre 2-3 kazánt szoktam rendelni egyfajta típusból, mert lehetséges közte gyári hibás darab is. Ez kívülről általában nem látszik. Egy rövid idegi, pár slukk erejéig működik, aztán csak villog az akku. Nem érintkezik, vagy rosszul van megtekerve.
2016. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is 6-ot rendeltem a biztonság kedvéért, kipróbáltam másik kazánnal működik. köszönöm a választ!
2016. dec. 11. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!