Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Apám rájött hogy cigizek,...

Apám rájött hogy cigizek, szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Bejött a szobámba és megérezte a cigiszagot. Már fáradt volt, éa csak annyit kérdezett hogy mi ez a cigi szag? Igazából nem mondtam semmit, és ez után csak annyit mondott hogy majd holnap megbeszéljük és kiment. Szerintetek? Ő is cigizik, és ha jól tudom már ennyi idősen is cigizett.

14/f



2016. dec. 11. 21:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
49%
Miert szoktal ra?
2016. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz így megtiltani, mivel nincs tekintélye e téren.

Amúgy már bocs, de minek cigizel te 14 évesen? Milyen stressz ér téged? Én 19 éves koromig ki se próbáltam aztán "rászoktattak" nyilván az én hibám főleg. Aztán meguntam, rájöttem hogy nincs rá szükségem.

2016. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A szüleim elváltak és ez egy kicsit mélyebben érintett, meg kipróbáltam és ezért.

De az a baj hogy ezek alapján nem nagyon tudom hogy mit fog mondani.

2016. dec. 11. 21:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy mire számíthatsz? Rossz lehelletre, sárgás fogakra, csökkenő fizikai teljesítményre, hosszabb távon különböző betegségekre.
2016. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Megpróbál valószínűleg rábeszélni, hogy ne szokj rá, ha lehet, mert másnak fél élet kevés hogy leszokjon ha abba akarja hagyni.

Tudom hogy ilyen idős korban a fiatalok hatása meg a "haverok is csinálják nehogy már kilógjak a sorból" meg a "áá én nem fogok rászokni" és hasonlók sokkal erősebbnek tűnő gondolatok, de hidd el hogy nagyon hamar rá fogsz szokni.

Jót akarnak, ha le akarnak róla beszélni.

2016. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megpróbál meggyőzni, hogy hagyd abba.
2016. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 11. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Amennyiben én lennék az apád, biztosan nyakon vágnálak. De szerencsére nekem okosabb gyerekeim vannak egyik sem dohányzik és már nem is valószínű, hogy elkezdik.
2016. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megjöttek az antidohányosok...-_-
2016. dec. 12. 18:49
 10/16 anonim ***** válasza:

1)A dohányzásnak semmi köze az IQ-hoz. A rászokás, minden esetben, viselkedési minta alapján fog eldőlni. És ehhez még az sem feltétel, hogy a szülők/nagyszülők legyenek a minták. Nagyon sokaknak, a barát/szomszéd/keresztszülő/tanár vagy egy sztár a példaképük.

2)A nyakleves(a tiltás) egy lázadó tininél sz*rt sem ér. Sőt!

2016. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!