Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf ijust s, mi lehet a baj?

Eleaf ijust s, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap megjott alirol az eleaf ijust s-et, nagyon tetszik nagyon szuper, minden jó vele.. De, tegnap megtoltottem liquiddel, hagytam had szívja fel a "Watta", de ilyen égett ízt ad, néha néha már jó nagy slukkot lehet bele szívni, és sok füstöt ad.. Miért lehet ez? Porlasztót kell be járatni üresen?

2016. dec. 13. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megégett a kazán, cseréld ki, majd hagyd állni úgy 10-15 percet a kazánt, hagy szívja fel magát folyadékkal.
2016. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval cseréljem ki ezt a kazánt egy teljesen újra, és miután ki cseréltem, tegyek liquidet a tartályba, várják 10-15percet míg meg szívja magát?
2016. dec. 13. 19:41
 3/10 Lipton. ***** válasza:
A porlasztóba is csepegtess egy kis liquidet.
2016. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csepegtetek:)
2016. dec. 15. 06:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Tökéletesen működik!

Ajánlom mindenkinek!

:)

2016. dec. 15. 20:12
 6/10 Lipton. ***** válasza:
;)
2016. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A napokban már 2x jártam úgy, hogy föltöltöttem a tankot, használtam is az ijust s-t, majd random kifolyt belőle a folyadék a tank alján, így az akkucsatlakozóra is ráfolyt. Az asztalon állva tároltam. Miért folyik? Jól van összerakva, jól van összecsavarva a tank, hiszen működés közben nem folyt, nem szörcsögött.
2016. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lipton. ***** válasza:

Ha RBA-s, és magadnak tekered illetve vattázod, akkor lehet, hogy kevés a vatta.

Vagy ha cserélhető porlasztós, akkor selejtes.

Vagy nézd meg a tömítéseket, lehet, hogy valamelyik megadta magát.

2016. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok, köszi. Csak az a furcsa, hogy egész hétvégén a táskámban volt tok nélkül összeszerelt állapotban, és nem folyt. Simán állított formában folyt. :S A tömítések rendben vannak, a porlasztó nem felújítható, és nincs égett íze. Ha rosszul raktam volna össze feltöltés után, akkor azonnal folynia kellett volna, nem 1 óra múlva. De azért köszi a segítséget.
2016. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagy lehet a baj??? Véletlenül nem tettem rá a zseb zárat az eleaf ijust s-em re, szerintem kb 1-2 percig ment vagyis porlasztott,(legalábbis nagyon remélem), nagyon meleg volt utána ki próbáltam jó volt, csak egy slukkot szívtam. Fel tettem toltore most ha nyomom a gombot, akkor csak villan egyet és ki alszik a fény, ha hosszan meg nyomom akkor gyorsan kezd villogni, mi lehet a baj? Csak le merült? Sürgős!!
2016. dec. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!