Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hatások jelentkezhetnek...

Milyen hatások jelentkezhetnek az első cigizésnél?

Figyelt kérdés

#dohányzás #cigaretta #Első dohányzás
2016. dec. 18. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
erős szédülés, köhögés
2016. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hányinger
2016. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajat tapasztalat?
2016. dec. 18. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
szédülés...teljesen mintha be lettem volna rúgva
2016. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hányinger
2016. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam levegőt, de annyira, hogy azt hittem majdnem megfulladok. Utána ordításszerűen köhögtem (röhögtek is rajta). 13 éves voltam, piszkosul rossz volt. Ez volt az első alkalom. Utána úgy voltam, hogy soha többet, de persze máskor is kipróbáltam. Rendkívül rossz fűszeres íz maradt a számban tőle, de így nagyon erősen (nem, nem fű volt, sima dohány). Mintha egy marék fűszert egy óráig rágtam volna, de ez így elég rossz volt. Utána meg rettegtem, nehogy megérezzék rajtam a szüleim. Összességében egyik alkalommal sem volt jó érzésem tőle. Nekem nem jött be. Aztán volt máskor is, hogy ha rossz volt a kedvem, akkor kipróbáltam volna, vagy hogy kíváncsiságból ki akartam próbálni, mint amikor tudod, hogy rossz valami, de annyira érdekel, hogy vajon milyen lehet, hogy ki kell próbálnod... De letettem ezekről. Próbáltam a rosszkedvem okát megszüntetni, nem pedig biztosítani a tüdőrákot felnőtt koromra.
2017. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!