Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az E-Cigi az mélyíti a hangszá...

Az E-Cigi az mélyíti a hangszálakat?

Figyelt kérdés
4 hónapja csak E-cigizem. És mintha mélyebb lenne a hangom.

2016. dec. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném,se magamon,se máson nem tapasztaltam még.Viszont igyál sokat,mert dehidratál,attól is lehet,hogy mélyebbnek érzed,mert kiszárítja a torkod.
2016. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Nem vagyok szomjas olyankor.

Viszont még mindig megköhögtet, kaparja a torkomat. Van amikor utána sokáig köhögnöm kell. 6-os erősségű Liquidet használok, ez alá nem akarok menni.

Kisebb PG arányú liquiddel nem köhögtet annyira?

2016. dec. 30. 00:02
 3/4 Lipton. ***** válasza:

Ha 4 hónapja használsz e-cigit, és még mindig köhögsz tőle, akkor ott valami nincs rendben.

Vagy erős a nikotin.

Vagy gagyi minőségű, trafikos liquidet használsz (elég valószínű), ami durván PG többletű, és ezzel nekem is voltak problémáim, mármint a PG többlettel.

Vagy pedig, milyen szettet használsz?

Lehet, hogy nem rendeltetésszerűen használod.

És nem mélyéti a hangodat.

2016. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen trafikos Mellow Dew liquidet használok. EGO AIO szettem van. Próbáltam már VG többletű liquidet is használni, az is köhögtet. Nem minden egyes slukk után köhögök, de gyakran elöfordul egy kicsit köhhentek utána.
2016. dec. 30. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!