Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HAMIS COHIBA mini 20 szivar...

HAMIS COHIBA mini 20 szivar MAGYAR TRAFIKBAN? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

HAMIS COHIBA mini 20 szivar MAGYAR TRAFIKBAN?

Kezdő szivaros vagyok, néhány kisebb méretűt is kipróbáltam. A Cohiba mini 10 (10-es csomagolású doboz) ízlett, így megajándékoztam magam egy újabb dobozzal. Egy körúti dohányboltban vettem, meg is lepett, hogy van 20-as csomagolású is. Felbontás után még nagyobb meglepetés ért: a benne lévő szivarkák nem nagyon hasonlítottak a 10-es dobozosra, mert sokkal könnyebbek voltak, mintha csak egyetlen levél lenne megsodorva: könnyen összenyomható, néhány szívással végigszívható. (Egyébként nem volt rossz.) A dobozát közelebbről megnézve a „zárjegy” sem igazi, úgy látszik, egyszerűen rá van nyomtatva (!) a dobozra (ráadásul nem keresztben „zárja le” a dobozt, , mint az eredetin, hanem a fektetett oldalával párhuzamosan, hosszában.

A magyar forgalmazó egy ismert szivarforgalmazó, a címkéje rendesen a dobozon.

A trafikos régi, megbízható ember.

Létezik ilyen? Hogy hivatalos magyar forgalmazó valószínűleg hamis szivarokat forgalmaz? Van egyáltalán 20-as Cohiba mini ? Vagy ezek nem hamisak?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 30. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, én nem hallottam róla, de a mini a Cohibák terén nem sokat ér. Felesleges rá pénzt kiadni. A Siglokkal jobban jársz.
2017. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!